16.08.2022, 21:40

Астрологічний прогноз на 17 серпня: на що варто звернути увагу в середу?

Дізнайтесь, що вам віщують зірки.
Овен
Щось нове здасться Вам просто мрією – і здається Вам не здається! Так чи інакше, Ви сповнені ентузіазму та енергії, які осяють все навколо.

Телець
Не варто зараз надто переживати через дрібниці. Ситуація налагоджується, і важливо не шукати вади у Ваших планах надто активно.

Близнюки
Не хочеться тягнути на собі вантаж зайвої відповідальності, але правда в тому, що сьогодні все у Ваших руках. Заручіться підтримкою, щоб не запускати ті сфери життя, які не вимагають невпинного контролю тут і зараз.

Рак
Між Вашим особистим та звичайним життям намітиться розлад, з яким треба розібратися. Як? Просто побудьте вдома з близькими.

Лев
Вас переповнює бурхлива енергія. Ви немов заряджена батарея. Все вам вдається; Ви сміливо йдете новим шляхом.

Діва
Ви просто не в змозі відволіктися від того, що вважаєте своїм обов'язком. Але важливо не вимагати від себе більше, ніж від інших. Просто робіть свою роботу.

Терези
Ви нарешті отримаєте відповідь від когось, хто зник з Вашого поля зору - і будете радіти.

Скорпіон
Вас підштовхують до ризику – емоційного, фінансового, може, навіть фізичного. Зараз не час грати у такі ігри. Дайте відповідь ввічливою відмовою.

Стрілець
Ваша впевненість вражає уяву, і настав час застосувати її на практиці! Енергія, що б'є через край, допоможе Вам досягти буквально будь-якої мети, яку Ви перед собою поставите.

Козеріг
Ви не вірите у свій успіх, думаючи, що все проти Вас. Але є й хороша новина. Терпіння і труд все перетруть. Добивайтеся свого - і досягнете.

Водолій
Ви ладнаєте зі своїми людьми краще, ніж будь-коли, і чудово відчуваєте динаміку колективу. Завдяки цьому лідерство дається Вам без найменшої праці.

Риби
Дехто не у всьому з Вами згоден, але це зовсім не означає, що назріває конфлікт. Ви зможете досягти компромісу, навіть якщо йдеться про пряме начальство.