18.09.2022, 14:58

Під час війни рівняни зареєстрували більше авто, ніж до неї

Попри війну в Україні, рівняни не перестали купувтаи та відновідно реєструвати автомобілі. Скільки автомобілів зареєстрували рівнняи за пів року та наскільки це більше, ніж в попередній період - читайте.

Більше 50 тисяч - саме стільки автомобілів зареєстровано за вісім місяців цього року. Якщо порівняти ці показники з довоєнними, тобто у порівнянні з минулим роком, то це на 8 тисяч більше.

Зрозмуіло, що це пов'язано з тим "нульовим" розмитненням, яким користувалися мешканці області. Але загалом можна зазначити, що існує соціальний попит на ці послуги.


З Рівненщини виганятимуть російського нелегала- За вісім місяців сервісними центрами МВС в Рівненській області здійснено 52735 реєстраційних операцій з транспортними засобами. А це майже на 8 тисяч більше ніж за цей же період 2021 року. Ми бачимо, що зріс попит громадян на реєстрацію, перереєстрацію транспортних засобів, а тому ми, як державна установа, повинні дбати про комфорт та швидкість отримання наших послуг, навіть під час дії воєнного стану, - говорить керівник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області Валерій Белець.