19.09.2022, 09:44

Настільні ігри та їхня користь - це більше ніж просто розваги

Настільні ігри деякими батьками сприймаються як деякий атавізм - навіщо вони потрібні, якщо навколо є безліч сучасних ігрових гаджетів. Тим паче, що у комп'ютерні чи браузерні ігри дитина може грати самостійно.
Однак не все так однозначно і за деякими параметрами настілки дадуть фору сучасним ігровим девайсам. В деякій мірі вони краще за ігрові автомати, де надається бездеп.

Переваги настільних ігор


Головні переваги настільних ігор:

• Об'єднання сім'ї - більшість настільних ігор передбачає наявність кількох гравців, а отже можна всією сім'єю провести час за веселою грою;
розвиток соціальних навичок - для ефективної гри необхідно живе спілкування та вміння комунікувати з іншими гравцями;
• розвиток мови - деякі ігри, такі як УНО, Крокодил, Скрабл і т.д., збільшують словниковий запас дитини і навчають правильно формулювати думки;
• допомагають розвинути уяву, просторове моделювання та кмітливість. Також у деяких іграх тренується пам'ять;
• розвиток посидючості та тренування уваги. Ці навички необхідні для дітей шкільного віку, тому грати в настілки це не лише цікаво, а й дуже корисно.


Світ ігор - захоплюючий


Розвиток дрібної моторики - дуже важлива навичка для маленьких дітей, адже від цього багато в чому залежать успіхи у навчанні. Адже це не лише тренування м'язів пальців та кисті, а й розвиток роботи обох півкуль головного мозку.

Віртуальні світи комп'ютерних ігор – це дуже захоплююче заняття, проте настільні ігри корисніші для вашої дитини. Вони сприяють його соціалізації та допомагають стати успішним та щасливим.