13.11.2022, 13:08

Гідропарк у Рівному: найкраще місце для риболовлі в будь-яку пору року

Якщо ви не уявляєте свою відпустку без риболовлі або приїхали до Рівного на вихідні та не знаєте, як себе розважити, то сміливо беріть вудку й вирушайте до гідропарку. У разі достатнього везіння та хорошої погоди тут можна наловити карасів, плитки, окунів, краснопірки, щук або навіть витягнути великого судака. Хоча останній клює вкрай рідко.
Дно ставка в гідропарку мулисте. Він з одного боку обкладений плитами, звідси ловити буде набагато зручніше. Точно ніхто не перевіряв, але, на думку місцевих рибалок, глибина водойми становить у середньому 1,5–2,5 метра. У центрі ставка є мілина. Міська легенда свідчить, що за проектом там планували зробити острівець із кафе. Але щось не склалося, тому його просто розрівняли бульдозером.

Де краще клює в гідропарку, сказати складно. Кожен день по-різному. Але зазвичай люди йдуть на витік — глибоке місце, де водоймище з'єднується з річкою. Вважається, що вода там через це дуже насичена киснем, що рибі подобається. Облюбувала вона й місцеві корчі, що утворилися зі старих верб.

З наживок рибалки рекомендують брати хробака, мотиля чи опаришів. Зрозуміло, окуня, щуку чи судака краще ловити на спінінг із блешнею. Можна хіба що спробувати ще живця. Але окунь клює на нього добре лише восени та ранньою весною. Зі спінінгових приманок краще зупинити вибір на воблерах жовтого або зеленого кольору. Хоча знову ж таки все залежить від погоди, наскільки вода просвічується сонцем і наскільки від блешні відбиватимуться відблиски.

Знаючи, які рибалки азартні люди, хочеться відразу порекомендувати й пасивніший варіант відпочинку. Йдеться зараз про ставки на спорт, робити які можна навіть не виходячи з дому чи номера в готелі, якщо ви приїхали до Рівного на час відпустки або у відрядження. І тут є один невеликий секрет — нові букмекерські контори завжди пропонують добрі вітальні бонуси. Завдяки ни можна зняти добрий куш, якщо ставка зіграє. Тому для реєстрації найкраще використовувати саме таких букмекерів.


купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ