27.12.2022, 18:30

Як доглядати за шкірою в зимовий період: поради косметолога

Експерт розповів про те, як зберегти здоров'я своєї шкіри з настанням зими.
Зі зміною сезону змінюється і стан шкіри, причому незалежно від її типу. Зима - це завжди морози і вітри. У таку погоду наші сальні залози виробляють менше шкірного жиру, а через сухе повітря приміщень, що обігріваються, відбувається різке погіршення гідроліпідного балансу шкіри, порушується захисний бар'єр, загострюється чутливість.

Шкіра починає лущитися, червоніти, з'являється відчуття дискомфорту - все це ознаки критичного зневоднення. Крім зовнішніх чинників, на стан шкіри впливає і внутрішня перебудова організму, пов'язана з сезонними гормональними коливаннями, що змінюють обмін речовин в шкірі. Такі зміни не можна ігнорувати, тому слід переглянути свою програму догляду.

Який догляд за шкірою оптимальний взимку?

Зараз шкіра потребує більш м'якого очищення і догляду, а також використання додаткових косметичних засобів, які допоможуть відновити і підтримати природний баланс.

Яким повинен бути догляд в зимовий час? Базові етапи щоденного догляду все ті ж: очищення, тонізація, денний / нічний крем. Змінити слід самі засоби, виходячи зі змінених потреб шкіри.Для очищення будь-якого типу шкіри взимку рекомендується використовувати тільки «м'які» засоби без вмісту спирту. При жирній шкірі в цей період краще перейти на креми для нормальної або комбінованої шкіри, а для нормального типу використовувати засоби для сухої шкіри. Також можна додати в свою програму догляду додаткові засоби: зволожуючу сироватку, маску, олії. Важливо також в холодну пору пам'ятати про крем для рук і бальзам для губ.

Читайте також:
Гроші легко йдуть до їх рук: три найбагатші знаки Зодіаку
Сама собі косметолог: рецепт зволожувальної маски з вівсянки