24.01.2023, 07:00

Заробляємо гроші без зайвих опцій та на ретро-тематиці у 2020 Hit Slot від Endorphina

Чеська студія Endorphina не перестає дивувати своїми якісними класичними слотами. Та цього разу, вона перевершила сподівання своїх фанів. У 2020 Hit Slot, який з’явився 20 лютого 2020 року, винахідлива команда передбачила всі необхідні нюанси, які неодмінно сподобаються гравцям.
Головне, що тут прості правила, зрозумілий геймплей та звичне ігрове поле, яке нараховує барабани 5х4 та 100 виграшних смуг. Призи надаються за стандартом, тобто, якщо гравцю випадає від 3 до 5 однакових іконок. При цьому, гра має середню дисперсію та віддачу 96%, а перевірити її можна на ельслотс казино грати онлайн у якому можна безкоштовно та на гроші.

Тут міститься дуже просте меню, яке знаходиться у лівому боці автомату. Там можна з’ясувати актуальну статистику, запустити автоматичні обертання тощо. Лінії тут не змінюються, але обрати ставку є можливість - від 0.10 до 50 монет/спін.

Іконки, за якими потрібно слідкувати
Традиційно, у 2020 Hit Slot присутні дешеві та коштовні символи. Також, не обійшлося і без спеціальних позначок: вайлда та скатера. Найдорожчими іконками автомату є:

• Вишня та Слива, які платять х0.2 та х1 до ставки;
• Лимон та Виноград дають х0.2, х0.4 та х2;
• Кавун - х0.2, х0.8 та х4;
• Дикий малюнок “2020” надає від х0.4 до х10;
• Скатер “Кубок” - х5, х20 та х500.

При цьому у грі відсутні будь-які бонуси накшталт фриспінів чи додаткових обертів. Натомість, спеціальні позначки здатні приносити великі кошти, які можна подвоїти у ризик-грі. Остання працює дуже просто - необхідно обрати карту і, якщо вибір правильний, виграш подвоїться.

Малюнки с зображенням “2020” здатні не лише приносити самостійні виграші. Вони змінюють будь-які позначки, окрім скатерів. У свою чергу, “Кубки” можуть принести скатер-виграші, незалежно від розташування на полі. Головне, щоб отримати великі кошти, гравцю треба отримати від трьох скатерів та більше.

Гру можна активувати на мобільних пристроях та настільних компьютерах. Вона відтворюється без помилок і підвисань. Тут потрібно лише зібрати мінімум три позначки, щоб отримати довгоочікуваний приз.

Які переваги розробки над іншими


Ендорфінія пропонує гру із середніми математичними показниками, що гарно відобразиться на бюджеті гравців. Можливо одразу у них і не буде шалених виплат, але Київ будувався не одразу. Якщо грати по максимальній ставці, тут можливо заробити до 30 000 монет.

Друга особливість консолі у тім, що в ній присутня гра на ризик. У ній цілком ймовірно отримати подвоєння виграшу. Але, це при вдалій спробі витягти певну картку.

Третім непоганим показником є наявність 100 активних смуг, які збільшують шанси на високий виграш. При цьому, тут немає незнайомих правил, чи якихось важких функцій. Все ретельно продумано та зроблено для простих людей, які полюбляють класичні слоти.

І останнє, що змушує звернути увагу на цю розробку - це наявність безкоштовного режиму. У тестовій грі людям не прийдеться нічого витрачати взагалі. При цьому, в процесі гри вони розроблять стратегію та вивчать таблицю виплат.