25.01.2023, 07:00

Коли знання спорту стає перевагою

Фрібет без депозиту – це бонус, який нараховується користувачам букмекерського закладу без необхідності поповнення балансу. Як правило, фрібети пропонуються з визначеними умовами: певний перелік спортивних матчів, встановлений розмір коефіцієнтів, сума ставки, тощо.
Умовою отримання подібного бонуса є проходження процесу реєстрації, а в деяких випадках, - верифікації. Фрібети також можуть нараховуватись за вдале запрошення друзів та їх реєстрацію і депозит у букмекерській конторі.

Як застосовувати фрібеты?


Кожен букмекер самостійно визначає свій процес використання фрібета. Припустим, в Parimatch пропонується вітальний бонус у розмірі 25€. Але вивести його (перевести в готівку) можливо лише після його «відігравання» (проставлення суми бонусу) встановлену кількість разів на ставках експрес або одинарних ставках з визначеним коефіцієнтом. Отримати такий фрібет достатньої не просто, особливо починаючому гравцю на ставках.
Проте, існують БК с фрібетом без депозиту за реєстрацію, в яких все набагато легше. Без чітких умов та обмежень у виборі коефіцієнтів, а також без заборон у виборі на укладення парі - користувачам дозволено робити прогнози на будь-який сподобавшийся матч. У випадку виграшу гравець отримає можливість вивести всю суму з бонусного рахунку на реальний та розпоряджатися нею за власним бажанням. Тим не менш, без ретельного аналізу матчів та переможної ставки виграш не світить.

Що необхідно знати?


Фрібет є абсолютно безкоштовною акцією, тому тут присутні визначені умови, які характерні майже для всіх букмекерів:
• Фрібет має строк дії. Як правило, бонус анулюється, якщо не буде використан протягом 1-2 тижнів після проведення реєстрації в бк.
• На рахунок надійде виключно чиста сума виграшу. Тобто, зробивши ставку з коефіцієнтом 1.10, із 1000 бонусних коштів ви отримаєте 100 реальних.
• У деяких випадках для виводу (переведення з бонусного на реальний рахунок) грошових коштів необхідно буде внести мінімальну суму депозиту. Практично всі букмекери виплачують гроші на ту платіжну систему з якої здійснювалось зарахування, тому БК просять актуалізувати банківську картку або електронний гаманець.
• Скористатися даною пропозицією (акцією) можливо лише раз, при першій реєстрації в конторі. БК виключає можливість створення двох акаунтів.

Де шукати фрібеты?


Бездепозитний фрібет нечасте явище в БК, так як подібна акція не завжди вигідна для самих букмекерів. Щоб виявляти такі бонусні пропозиції слід регулярно моніторити бонусну сторінку сайту «Стратегія.ком». І якщо ви потрапили на таку пропозицію – обов'язково використовуйте її.