06.03.2023, 15:00

Погляд-рентген: три знаки Зодіаку, які мають найсильнішу інтуіцію

Астрологи назвали представників зодіакальних сузір'їв, інтуїтивні можливості яких розвинені більше, ніж інші.
Рак
Навіть якщо представники цього знака не розуміють, як бути далі, вони завжди можуть розраховувати на власну інтуїцію, яка їм скаже, що правильно, а що ні. Люди цього знака здатні з допомогою інтуїції керувати своїми почуттями.

Риби
Люди, що народилися під знаком Риб, здатні випливати на ситуацію навіть тоді, коли вони перебувають у великій небезпеці. Вони дуже легко заводять друзів, а інтуїтивні здібності дозволяють їм читати наміри навіть потайливих особистостей. При цьому вони намагаються уникати людей, спілкування з якими приносить дискомфорт. Вони люблять жити своїм затишним життям, яке повністю захищене від неприємностей зовнішнього світу. І вони намагаються захистити себе від будь-якого негативу та людей, які його проявляють.

Скорпіон
Оскільки їхнім символом є скорпіон, а керує ними Плутон, люди цього знака безперечно мають дар бачити крізь темряву, чим дивують багатьох оточуючих. Людина, яка народилася під знаком Скорпіона, здатна легко і швидко відчувати брехню, незважаючи на всі спроби інших людей приховати її. Він завжди знатиме правду. Обдурити його просто неможливо.

Читайте також:
Як краще провести вівторок: астрологічний прогноз на день
15 листопада: свята, прикмети, заборони та іменинники