31.01.2023, 15:30

Ніжність та турбота: топ-3 найласкавіші знаки Зодіаку

Астрологи назвали три знаки, які найбільш схильні проявляти турботу та любов до рідних та оточуючих.
Рак
Раки - це сімейний знак Зодіаку, для якого дуже важливі стосунки, затишок в домі, турбота і ніжність. Вони заради комфорту в коханні готові на будь-які подвиги. Представники цього зодіакального сузір'я часто влаштовують романтичні побачення, роблять приємні сюрпризи. Також вони дуже ласкаві в інтимних стосунках, адже так вони відчувають возз'єднання душ і тіл з коханою людиною.

Лев
Леви - це маленькі котики, які дуже люблять ніжитися. Вони готові годинами лежати в одному ліжку з коханою людиною, обніматися, цілуватися. Їм неймовірно приємно відчувати тепло і турботу близької людини. При цьому їм не дуже подобається проявляти свої почуття на публіці. Вони впевнені, що щастя любить тишу, тому приховують свої стосунки від сторонніх очей.

Телець
Тельці рідко вступають у стосунки, але якщо вони знаходять свою долю, то заради цієї людини вони готові на все. На відміну від Левів вони можуть проявляти свої почуття на публіці. При цьому для них важливо, щоб це була гра не в одні ворота. Якщо вони відчують, що ви холодні по відношенню до них, їм буде дуже неприємно. Вони можуть закритися у відповідь.