Безкоштовний аналіз крові на гормони: як це зробити?
Пацієнт має право безоплатно отримати всі необхідні йому лабораторні чи інструментальні дослідження, на які є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. Зробити їх можна в медзакладах, які мають договір з Національною службою здоров’я на пакет «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах».
До переліку безоплатних аналізів включені гормональні дослідження, а саме:
тироксин (Т4 загальний, Т4 вільний),
трийодтиронін (Т3 загальний, Т3 вільний),
тиреотропний гормон (ТТГ),
тиреоглобулін (ТГ),
паратгормон (ПТГ),
інсулін,
адренокориткотропний гормон (АКТГ, кортикотропін),
кортизол (гідрокортизон),
соматотропний гормон (соматотропін, СТГ),
пролактин,
фоллікулостимулюючий гормон,
вазопресин (АДГ),
норадреналін,
хромогранін,
тестостерон,
естрадіол,
інсуліноподібний фактор росту -1 (ІФР-1),
інші дослідження відповідно до галузевих стандартів.
Під час здачі крові для певного гормонального фону необхідно памʼятати, що гормони дуже чутливі до всіх зовнішніх змін. Точне і показове визначення рівня місткості гормонів у крові залежить також від часу, що пройшов з моменту останнього прийому їжі. Тому аналіз для дослідження гормонів здають тільки натщесерце з 8:00 до 11:00, а за потреби визначення статевих гормонів жінкам потрібно враховувати менструальний цикл.
Знайти заклад, який має договір на пакет «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах» можна, зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Оператор підкаже адресу та телефон найближчого до вас закладу.
Або скористайтеся аналітичною панеллю НСЗУ «Укладені договори про медичне обслуговування за ПМГ». На дашборді можна перевірити, де знаходиться найближча лікарня, яка має договір із НСЗУ, а отже – надає медичну допомогу безоплатно. Медзаклади можна шукати як за населеним пунктом чи областю, так і за пакетами медичних послуг.

життя, аналіз крові на гормони, гормональне дослідження, безкоштовні аналізи
23-річний житель Дубенщини повернувся до ЗСУ, щоб вибороти перемогу

Війна — це не лише про зброю. Це історія сили духу, віри, вміння підніматися після втрат і болю. Це історія про людей, які, попри все, не зупиняються. Віктор — один із них.
переглядів: 86
Рівнянин Микола Гайдучик офіційно став гравцем "Полісся"

Один із лідерів рівненського «Вереса» Микола Гайдучик офіційно змінює клубну прописку. Нападник продовжить свою футбольну кар'єру у складі житомирського «Полісся».
переглядів: 254
Війна на два фронти: донька військового бореться за життя після опіків

Поки її батько тримає оборону на Куп’янському напрямку, 14-річна Анастасія Майструк веде власну війну — у лікарняній палаті. Після важких опіків її життя балансує на межі, а шанс на покращення — лише один: рятівний антибіотик «Завіцефта». Його вартість — понад 66 тисяч гривень. І час іде на дні.
переглядів: 273
У Києві День жалоби: від удару 17 червня загинуло 24 людини

Рятувальники другу добу без зупинок працюють на місці трагедії: продовжують розбір завалів і пошук людей.
переглядів: 245
Сапер Шульц мріє повернутися додому та покопати з археологами в Хрінниках

На перший погляд — звичайний чоловік. 36 років, робота за кордоном, родина, мирне життя. Але таких, як Роман із позивним “Шульц”, війна змінює назавжди. Бо вони змінюють усе навколо — мовчки, впевнено, щодня.
переглядів: 520