Ми у Facebook
20.11.2023, 07:58

Сережки-гвоздики із срібла: критерії і фактори, що формують ціни

Зрозуміло, кількість Ag – головний фактор, що визначає ціну цих прикрас. Найпоширеніше срібло в ювелірних виробах – 925 проби. Це означає: 100 г містять 92,5 г чистого металу.
Також, купуючи сережки, варто звертати увагу чи то срібло родієве, оксидоване або натуральне:

• Оксидоване є вкритим тонким шаром оксиду. Це запобігає потемнінню та окисленню (хоча сам процес дещо затемнює метал).
• Родієве срібло покривається шаром родію. Завдяки цьому довго зберігає блиск та виглядає ідеально. Згодом покриття зношується, тому за кілька років сережки можуть почати залучатися патиною.

Форма застібки


Вона також має значення, коли йдеться про ціну прикрас. Найдешевшими є срібні сережки гвоздики або пусети.

• Це пов'язано із невеликою кількістю Argentum, необхідного для їх виготовлення, а також із простим способом кріплення прикрас на шпильках, які просто приклеюються або припаюються. Класичні гвоздики трохи дорожчі, але їх ціна визначатиметься вагою самого гачка (що також впливає на його довговічність).
• До речі: чим відрізняються звичайні «цвяшки» від пусетів? Більшість ювелірів вважає: ці прикраси ідентичні. Але частина майстрів переконана, що мінімальна відмінність є: останні не повинні опускатися нижче мочки вуха, а гвоздики – за довші. Також вони можуть відрізнятися формами застібки.
• Найбільш дорогими є англійські срібні «цвяшки», підкови та інші, дещо менш типові форми застібок для сережок, що вимагають як більшої кількості металу, так і більшої точності при виготовленні прикраси.

Сучасний дизайн та бренди


Як бачимо, моделі від селебріті або відомих будинків моди можуть коштувати в кілька разів дорожче, ніж дуже схожі сережки або прикраси без відповідного логотипу. Не дива: адже той самий принцип діє у всьому світі сучасної моди.

Але ж, фірмові сережки автоматично є кращими за інші? Дуже важко бути однозначними у відповідній оцінці. Зрозуміло, що брендові вироби не виготовляються із сумішей срібла і – якщо явно не вказано використання синтетичних – використовуються натуральні камені.

З іншого боку, найчастіше маєш платити значно вищу ціну лише за те, що більш-менш відома «зірка», яка, напевно, ніколи не носила сережки чи браслет поза фотосесією, підписує рекламу та заробляє собі великі гроші. Тож вибір завжди існує.


Масове провадження vs одиничні екземпляри


У випадку з ювелірними виробами окремі обмежені серії завжди будуть дорожчими за масове виробництво. Якщо бажаєте мати унікальні та не надто дорогі прикраси, варто скористатися такими магазинами, як «Срібна Країна», які шукають та імпортують оригінальні прикраси за прийнятними цінами.

На ціну срібних сережок також впливатиме кількість і якість дорогоцінного каміння, що використовується. Навіть між синтетичним камінням існує велика різниця в ціні. Варто звертати увагу на особливості інкрустованих елементів. Хоча їх хімічний склад може бути однаковим, походження (і цінність) є різними. Наприклад, не варто довіряти маркетплейсам, які пропонують справжні аметисти або смарагди за дуже низькими цінами – ці різновиди дорогоцінного каміння практично не оправляються в срібло і точно не коштують кількох сотень гривень.

Покупка в інтернет-магазині «Срібна Країна»


Збираєтесь на офіційний захід або на повсякденну прогулянку – в магазині "Срібна Країна" є ювелірні вироби, що пасують до будь-якої події. У нашому каталозі безліч позицій. Ціновий діапазон дуже широкий. Це робить прикраси прийнятними для тих, хто шукає непомітну елегантність, і для тих, хто бажає опанувати оригінальний образ. Ми пропонуємо унікальне поєднання традиційної майстерності та сучасного дизайну. Завдяки широкому вибору варіантів та ціновим категоріям "Срібна Країна" робить розкіш більш доступною.

На правах реклами

На правах реклами