Ми у Facebook
02.12.2023, 16:51

Ефективний бізнес з принтерами чеків та касовою стрічкою від shop.REEF

Принтери для чеків - це основний інструмент для будь-якого підприємства, що має контакт із клієнтами. Вони дозволяють надрукувати касовий чек або інший фінансовий документ для фіксації операцій. Вони застосовуються в державних установах, роздрібній чи оптовій торгівлі, ресторанному бізнесі, сфері обслуговування та ін.
Сучасний бізнес вимагає швидкого і високоякісного обслуговування. Одним з невід'ємних атрибутів цього процесу є чекові принтери та чекова стрічка. Вони допомагають значно пришвидшити процес продажу товарів чи послуг, а також дозволяють видати клієнту документ, що підтверджує виконання операції. Купити касову стрічку на shop.REEF - постійна наявність на складах (так як ми є одним із найбільших виробників данного товару - бренд ТМ Тама), доступні ціни та високоякісний витратний матеріал.


На що звертати увагу при виборі принтера чеків для пРРО


1. Тип друку - сучасний бізнес використовує термопринтери чеків. Витратним матеріалом для них є спеціальний термопапір, на який діє нагріта термоголовка і в місцях її дотику, проявляється інформація.
2. Тип принтера - мобільний чи настільний. Перший тип зручно використовувати на виїзних роботах, вони мають досить високу якість друку, оснащені ємнісним акумулятором, компактні та легкі. Настільні принтери підключаються у вже існуючу систему та мають більшу швидкість друку, великий вибір інтерфейсів і тд.
3. Роздільна здатність - від цього параметру залежить якість друку. 203 dpi достатньо для нанесення нескладних логотипів, тексту та графічних елементів.
4. Ширина друку - стандартними вважаються чеки, шириною 57 і 80 мм. Чим ширший нефіскальний документ - тим більше інформації можна на ньому розмістити.
5. Інтерфейсні порти та бездротові з’єднання - для підключення до POS системи використовують Serial, Ethernet, USB порти. Мобільні принтери мають miniUSB, microUSB та USB Type C порти. Бездротові з’єднання - Bluetooth та Wi-Fi.
6. Наявність автообрізувача для повної чи часткової обрізки.
7. Можливість кріплення на стіну для економії місця.

Онлайн замовлення на shop.REEF: зручність та вигода


Для того, щоб придбати високоякісні чекові принтери та касову стрічку по доступній ціні, необов'язково виходити з офісу або дому. Завдяки інтернет-магазину shop.REEF ви можете замовити необхідні товари онлайн на https://shop.reef.ua/ua/pryntery-chekiv/. Просто виберіть відповідний товар, вкажіть кількість, зручний для вас спосіб оплати та виберіть доставку по Києву чи в інші міста України

На правах реклами

На правах реклами