Ми у Facebook
29.12.2023, 08:00

Коваля змінив Коваль: Рівненська область має нового очільника

Новим головою Рівненської ОДА став екскерівник районної держадміністрації, депутат облради Олександр Коваль.
Він замінив на цій посаді Віталія Коваля, який очолив Фонд держмайна України.

Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський 27 грудня.

На період дії воєнного стану голова обласної державної адміністрації виконує функції начальника військової адміністрації. Його кандидатуру Кабмін погодив 12 грудня, з того часу тривала спецперевірка.

Олександр КОВАЛЬ:

Народився 12 жовтня 1987 року в м.Костопіль. Навчався у Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Трудову діяльність розпочав у 2009 році на посаді спеціаліста І категорії відділу ведення державного реєстру виборців апарату Костопільської райдержадміністрації.

Упродовж 2010-2012 років працював завідувачем сектору Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему у Костопільському районі Рівненської області, головним спеціалістом відділу у справах преси та інформації апарату Костопільської райдержадміністрації, менеджером з регіонального розвитку ТОВ «Костопільтеплоагроінвест».

У 2012 році вступив до Інституту післядипломної освіти НУВГП м.Рівне за спеціальністю «Землеустрій та кадастр», після здобуття освіти в якому був призначений на посаду головного спеціаліста відділу державної експертизи управління землеустрою Головного Управління Держземагентства у Рівненській області. З лютого 2013 року по квітень 2016 року працював на посадах заступника начальника, начальника управління Держземагентства у Костопільському районі Рівненської області. У травні 2016 року був призначений на посаду першого заступника голови Костопільської районної державної адміністрації. З грудня 2019 року по грудень 2020 року - очолював Костопільську районну державну адміністрацію. Протягом грудня 2020 року – березня 2021 року - перший заступник міського голови Костопільської міської ради.

Розпорядженням Президента України від 5 березня 2021 року №176/2021-рп Коваля Олександра Сергійовича призначено головою Рівненської районної державної адміністрації.

Одружений, виховує сина.

На правах реклами