Ми у Facebook
09.06.2024, 08:37

Сьогодні може накрити магнітна буря: Як приготуватися?

ілюстративне фото з enovosty.com

9 червня очікується підвищена геомагнітна активність. Магнітосфера Землі буде у неспокійному стані. Викиди корональної маси на Сонці можуть вплинути на самопочуття людей та роботу техніки.
Згідно з прогнозом, опублікованим Центром прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США, у неділю, 9 червня, сонячна активність досягне К-індексу 4. Це відповідає жовтому рівню і свідчить про досить значну магнітну бурю.

Нагадаємо, що геомагнітні бурі класифікуються за К-індексом – їхня потужність визначається у діапазоні від 2 до 9. Чим вищий цей показник, тим сильніша буря та її вплив.

Сонячна активність на 9 червня 2024 року:

ймовірність малого геомагнітного шторму – 5%,
ймовірність великого геомагнітного шторму – 1%,
ймовірність спалаху на Сонці м-класу – 50%,
ймовірність спалаху на Сонці х-класу – 10%,
кількість сонячних плям – 65.
Як магнітна буря 9 червня вплине на людей
Погіршення самопочуття у метеочутливих людей пояснюється уповільненням капілярного кровообігу під час коливань магнітного поля, що спричиняє кисневе голодування тканин. Особливо до цього схильні:

літні люди,
вагітні жінки,
особи з хронічними захворюваннями.

За повідомленням з napensii.ua.

Полегшити самопочуття, якщо ви метеозалежні, можна, якщо достатньо відпочивати та висипатися. Також треба зменшити фізичні навантаження, більше дихати свіжим повітрям та пити достатньо води, зменшити стреси. Сюди відноситься й повноцінне харчування, відсутність алкоголю, солоної та шкідливої їжі.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ