Ми у Facebook
29.09.2024, 12:03

Як правильно вибрати тепловізор?

В останні роки тепловізори стають дуже популярним видом високотехнологічного обладнання, що застосовується у багатьох галузях людської діяльності.  Їх активно застосовують мисливці, рибалки, працівники природоохоронних організацій, службовці силових структур, туристи та любителі екстремального спорту. Це досить складні сучасні прилади, що відрізняються великою кількістю різних параметрів. Тому для того, щоб не помилитися з вибором, потрібно враховувати одразу кілька аспектів.

Магазин Comtrade займається продажем, встановленням та обслуговуванням пристроїв для телекомунікаційних систем та мережевого обладнання. Компанія співпрацює безпосередньо з більшістю виробниками апаратури для зв'язку, комп'ютерної техніки, радіоелектроніки, електромонтажних аксесуарів та інструментів тощо.

Сучасний тепловізор: що це 

Це оптичний пристрій цифрового типу, що функціонує в спектрі інфрачервоних хвиль. Його застосування дозволяє спостерігати, як розподіляються температурні значення з навколишніх предметів, поверхонь і живих об'єктів. Користувач може бачити на дисплеї різноколірне зображення, де всі температурні значення мають власний відтінок.

Особливо їхню користь оцінили військові та інші силовики, яким доводилося раніше застосовувати звичайні прилади нічного бачення. Головна відмінність тепловізорів від цих застарілих апаратів полягає в тому, що вони дають чітку і яскраво виражену картинку навіть за наявності сильного туману, задимлення. Причому хороше зображення зберігається завжди, незалежно від часу та погодних умов. 

Базові характеристики

Визначаючись із вибором будь-якого тепловізора, потрібно насамперед звертати увагу на такі параметри:

  1. Матриця та її дозвіл. Від цього показника залежить чіткість картинки. Чим він більший, тим більше деталізоване та контрастне зображення. Прилади професійного класу мають роздільну здатність 640х480.

  2. Дальність та оглядовий кут. Це відстань, де апарат розпізнає предмети й живі організми. Поле видимості вимірюють у градусах. При його збільшенні огляд покращується, але може зменшитися дистанція, на яку добиває пристрій. 

  3. Чутливість. При збільшенні цього значення підвищується точність спостережень та рівень діагностики.

  4. Наявність вбудованого дисплея. Це дуже зручна конструктивна особливість, що надає можливість бачити картинку на рідкокристалічному або OLED екрані. Деякі модифікації дають змогу виводити малюнок на сторонні гаджети.

  5. Додаткові функції. Залежно від вартості та категорії приладу можуть бути ті чи інші допоміжні можливості. Наприклад, підключення до мережі Wi-Fi, захист від дії вологи та температурних перепадів, вбудований модуль GPS, ударостійкість тощо.

Крім того, тепловізори можуть мати різні режими роботи, можливість запису та архівування зображення, збільшені терміни автономного функціонування. Важливо враховувати простоту застосування та зручність розташування клавіш та кнопок. Чималим плюсом буде варіант, коли передбачено заміну об'єктива. Чим більший діаметр лінзи, тим краще апарат працює у повній темряві.

Звернувшись до спеціалістів компанії Comtrade, можна на високому професійному рівні отримати послуги зі створення, монтажу та обслуговування телекомунікаційних систем, складних розгалужених систем обладнання для зв'язку, охорони та спостереження. Кваліфіковані співробітники організації також допоможуть обрати та придбати комп'ютерні блоки та периферійне обладнання, пристрої для радіозв'язку, альтернативні джерела електричної енергії, прилади оптичного відеоспостереження та тепловізори.

На правах реклами






На правах реклами