Як звикнути до холоднечі
Що робити, якщо при 18°C холодно? Насправді, наш організм здатен пристосовуватися до нижчих температур. Згадайте весну: при +15°C і сонячній погоді ми комфортно почуваємося в легкому одязі, тоді як восени це ж саме +15°C викликає бажання одягти зимову куртку. Поступове зниження температури дозволяє тілу звикнути.
Є два варіанти: адаптуватися або утеплюватися.
Як загартовуватися? Одним із найбільш дієвих способів адаптації є поступове привчання організму до холоду. Наприклад, фізіологи радять почати з холодного душу: спочатку 15 секунд, щодня збільшуючи тривалість на 10 секунд. Такий метод сприяє швидшій адаптації до низьких температур. Однак він не підходить людям із серцево-судинними захворюваннями, тому перед початком варто проконсультуватися з лікарем.
Як утеплюватися? Якщо загартовування не для вас, є інші способи зберегти тепло:
Слідкуйте за збалансованим харчуванням. Достатня кількість калорій допомагає підтримувати нормальний температурний режим організму.
Обирайте одяг з теплоізоляційних матеріалів, таких як фліс або фланель.
Перевірте рівень заліза і вітаміну B12. Недостатній рівень цих речовин може викликати відчуття холоду, адже це симптом анемії.
Одягайтеся шарами, що дозволить краще зберігати тепло.
Більше рухайтеся — це допоможе не лише зігрітися, але й поліпшити обмін речовин.
За можливості грійте одяг на батареї перед тим, як одягнути його вранці, але не використовуйте небезпечні пристрої, такі як обігрівачі чи лампи УФО.
Дотримуючись цих порад, ви зможете комфортно перенести холодну пору року, не ризикуючи своїм здоров'ям.
Про це повідомляє Бережи себе, berezhy-sebe.com.
Дізнайтеся, як уникнути переохолодження організму та обмороження, - поради рівненських рятувальників.
як звикнути до холоду, як звикнути, як уникнути холоду, холод, споживач
Рівнянам покажуть "Приховану любов"
Рівнян запрошують на презентацію фотопроєкту «Прихована любов», що відбудеться у четвер, 7 листопада, о 16:00 в галереї на ІІ поверсі (хол) Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.
переглядів: 72
Відома журналістка на Рівненщині шукала привидів
Наша область має не тільки багато прекрасних місць, але й справжніх таємниць, які можуть здивувати.
переглядів: 98
Що варто казати замість усталеного "Ти молодець"?
В Україні видали порадник для батьків. Кінець канікул та початок нової чверті потребують адаптації, так само як і старт навчального року.
переглядів: 93
Простилися із полеглими Героями
На Рівненщині прощалися із військовослужбовцями - Андрієм Глівкою з Тараканова, Денисом Горіновим із Луганщини, млинівчанином Василем Шумейком, підлозцівцем Володимиром Колядичем, Дмитром Пасічником із Рокитного та Євгенієм Склярем із Запоріжжя.
переглядів: 293
Ситуація із захворюванням на грип особливо не змінилася
Ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ на Рівненщині залишається стабільною, без суттєвих змін порівняно з минулим тижнем.
переглядів: 145