Рівненський тролейбусний парк оновлюється: що змінилося?
Адже, як відомо, громадський транспорт залишається для багатьох рівнян постійним супутником у їхніх повсякденних мандрівках.
Помічник у ремонті автобусів та тролейбусів
Благодійна організація «Фонд Віктора Шакирзяна» передав для потреб підприємства автобус марки «Iveco», який має усередині інструменти та техніку, які стануть у нагоді, якщо зламається автобус чи тролейбус.
- Там усередині є все, що необхідно для ремонту. Тобто сідає оператор, водій та ремонтник, який виїжджатиме на лінію й допомагатиме у ремонті, якщо буде якась поломка, - розповідає секретар Рівненської міської ради, в.о міського голови Віктор ШАКИРЗЯН.
На його переконання, нова спецтехніка значно підвищить ефективність роботи технічних служб, а працівники КП «Рівнеелектроавтотранс» значно оперативніше реагуватимуть на поломки.
Омолоджують тролейбуси
Працівники КП «Рівнеелектроавтотранс» активно працюють над тим, аби техніка була справною та зручною для пасажирів. Наприклад, як повідомляють з комунального підприємства, нещодавно у місті завершився капітальний ремонт тролейбуса Шкода-14Тр №179. Оновлена машина знову працювала пасажирів. Над цим працювали фахівці служби рухомого складу, які виконали повний комплекс робіт згідно з технологічною картою.
Зокрема, замінили несучі елементи кузова, оновлено обшивку та підлогу, а корпус пофарбували якісною автомобільною фарбою. Після проходження технічної обкатки на 50 км та завершення підготовчих робіт, тролейбус №179 у найближчі дні знову вийде на маршрут.
Цей тролейбус виготовили у 1995 році на заводі Шкода-Остров у Чеській Республіці. До 2016 року він працював у місті Тепліце, після чого поповнив автопарк Рівного.
Тролейбуси популярні серед молоді
Тролейбуси – популярний вид транспорту не тільки серед старших. Він цікавий і для молодого покоління. Цього року випускники одного з навчальних закладів Рівного замість дорогих авто орендували тролейбус. Салон прикрасили світлинами випускників, стрічками та квітами. Молодь їхала рівненськими вулицями, даруючи перехожим щирі усмішки, радість і святковий настрій.
Між іншим, не виключено, що у з серпня подорожчає проїзд. Вартість і причини здорожчання уже назвали.
Читайте детальніше про це: Проїзд у Рівному може подорожчати
До речі, у Костополі запустили онлайн-відстеження автобусів через DozoR City.
Читайте інші матеріали по темі:
Як я у Рівному дуже швидко зробив пільговий е-квиток
Як в Рівному їздитимуть пільгові категорії пасажирів з інших громад

Рівнеелектроавтотранс, тролейбуси, транспорт, новини Рівного
Як інструктор з Рівного, який рятує поранених і тримається з 2014 року

Максим із Рівного, позивний «Червень», на війні вже понад десять років. Ще з 2014-го, коли вступив до лав батальйону «Горинь». Тоді, за його словами, не було ані чіткого тилу, ані системи, ані бронежилетів. Були лише хлопці, які розуміли: хтось мусить піти. Пішов він.
переглядів: 62
У мережі набирає популярності швидкий рецепт “Наполеона” на готовому тісті

Любителям домашньої випічки тепер не обов’язково годинами стояти біля плити, щоб потішити рідних улюбленим тортом. У соцмережах шириться простий і швидкий рецепт «Наполеона», який можна приготувати всього за 15 хвилин. Родзинка рецепту — використання готового листкового тіста, що суттєво економить час.
переглядів: 71
На Рівненщині директора комунального підприємства судитимуть за захоплення землі та її забруднення

У Рівненському районі директора одного з комунальних підприємств підозрюють у тому, що він самовільно зайняв особливо цінну земельну ділянку площею 1,46 гектара. Земля була призначена для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
переглядів: 592
На війні загинув студент Острозької академії Арсен Деркач

Острозька академія у скорботі. Загинув студент-Герой Арсен Деркач
переглядів: 590
19-річний львів'янин здійснив 13-ту невдалу спробу нелегально перетнути кордон до ЄС

У Закарпатській області прикордонники знову затримали 19-річного мешканця Львова, який вкотре намагався нелегально потрапити до Європейського Союзу. Для юнака це вже тринадцята спроба незаконного перетину державного кордону, і всі вони завершилися невдачею.
переглядів: 719