На Рівненщині чоловіку, який застрелив собаку, оголосили про підозру: йому загрожує до 8 років ув’язнення
Наразі чоловік вже перебуває у слідчому ізоляторі Києва за скоєння інших тяжких злочинів — зокрема, викрадення людини, що було скоєно організованою групою, а також замаху на умисне вбивство.
Хронологія подій:
14 квітня поліцейські, моніторячи соціальні мережі, натрапили на відео в Telegram, де невідомий чоловік, тримаючи собаку на повідку, вистрелив їй у голову. Користувачі повідомили, що інцидент стався на території ПП «Поліське Сарни», однак правоохоронці згодом спростували цю інформацію — місце події з діяльністю мисливського господарства не пов’язане.
Наступного дня оперативники встановили особу зловмисника. Слідство з’ясувало, що злочин було скоєно ще у період з грудня 2018 по січень 2019 року. Чоловік свідомо застрелив тварину з пістолета, а під час її агонії іронічно коментував подію на камеру.
У рамках досудового розслідування проведено низку експертиз, зокрема судово-ветеринарну та мистецтвознавчу. На підставі зібраних доказів слідчий за процесуального керівництва прокуратури оголосив фігуранту підозру за ч. 3 ст. 299 КК України — жорстоке поводження з тваринами, що спричинило їх загибель, із особливою жорстокістю, вчинене у присутності неповнолітніх чи із записом на відео.
Також тривають слідчі дії щодо іншої особи, яка фігурує у відеозаписі, та встановлюються додаткові факти жорстокого поводження з тваринами.

Прогноз погоди у Рівному на 15 липня: чого чекати

У вівторок, 15 липня, в Рівному очікується теплий літній день без опадів. Сонце буде лише зрідка з’являтися з-за хмар, тож погода буде переважно похмурою, але сухою.
переглядів: 219
У Рівному перевірятимуть стан багатоповерхівок: частина містян залишиться без газу

У понеділок, 15 липня, у Рівному тимчасово призупинять газопостачання в кількох багатоповерхових будинках. Причина — планова перевірка технічного стану мереж та обладнання.
переглядів: 195
Костопільське пологове відділення на межі закриття: де народжуватимуть жителі краю

У місті Костопіль на Рівненщині набирає обертів обговорення новина про можливе закриття єдиного в місті пологового відділення.
переглядів: 366
На Рівненщині виявили вибухонебезпечний снаряд часів Другої світової

У Дубенському районі Рівненської області знайшли небезпечний предмет, який виявився артилерійським снарядом.
переглядів: 303
На Рівненщині проведуть кіберзмагання за сценаріями реальних ворожих атак

Наприкінці липня на Рівненщині відбудуться змагання з кібербезпеки, які проходитимуть у форматі, максимально наближеному до реальних атак на державні структури та підприємства.
переглядів: 258
Реклама