11.07.2011, 17:55

У суботу в Рівному молодь задарма обіймала перехожих [+Фото]

Незважаючи на те, що міжнародний день обіймів святкується щорічно 21 січня, молоді люди вирішили і в літній день подарувати рівнянам трішки радості та позитиву.
Основна ідея “обіймів” — зближення людей для обміну позитивними емоціями, адже у вирі щоденних справ люди забувають про близькість, тепло і відчувають себе відірваними від світу.

Тож близько 50 молодих людей, домовившись про зустріч у соціальній мережі “Вконтакті”, зібралися цього дня на майдані Незалежності. Кожен мав із собою таблички з написом “Вільні обійми”, “Обійми мене” або “Обійму за посмішку”.Юнаки та дівчата ходили зупинкою “майдан Незалежності” та пропонували перехожим обійнятися. Така пропозиція викликала у людей щирий подив та посмішку, але переважна більшість людей від обіймів не відмовлялись. Звісно, були й такі, хто проходив мимо і всім своїм виглядом показували, що обійматись не бажають.Чи не найбільшу радість від такої акції отримували люди похилого віку. Після таких несподіваних та щирих обіймів їхні обличчя сяяли посмішкою і старенькі дякували молоді за таку турботу.Коли учасникам акції набридло стояти на одному місці, вирішили здійснити невеличкий “обіймальний рейд” вулицями міста. І вони рушили вулицею від майдану Незалежності до Театральної площі. Далі, перейшовши на іншу сторону Соборної, рушили у зворотному напрямку.На своєму шляху молоді люди не минали не лише перехожих, а й продавців морозива, охоронців, навіть у декілька магазинів зайшли.Учасниця акції, учениця 9-го класу НВК №12 Ірина Демидко, відмітила, що не всі перехожі хотіли обійматися, дехто навіть довго розпитував для чого це. Але більшість рівнян сприйняли таку акцію позитивно.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ