02.04.2012, 09:06

У Рівному визначили напрямки діяльності ділового центру [Фото+Відео]

Обласний форум присвячений діяльності регіонального ділового центру відбувся в Рівному. Під час восьмигодинної роботи більш ніж півсотні бізнесменів, громадських діячів та студентів обговорили та напрацювали основні напрямки діяльності центру.
Нагадаємо, що в Рівненській області планують створення регіонального ділового центру, призначенням якого є допомога підприємцям у веденні підприємницької діяльності та підвищення ділової активності в Рівненській області.Для того, щоб зробити роботу новоствореного центру максимально ефективною, влада вирішила з бізнесом та громадськими організаціями визначити найголовніші напрямки роботи центру. В області вже відбулось дебати, круглий стіл за участі підприємців, триває опитування. Завершальною подією у серії комунікативних заходів став форум на тему «Регіональний діловий центр – механізм створення та модель діяльності».- За підсумками вже проведених заходів визначили три пріоритетних напрямки для роботи форуму. Зокрема учасники мають обговорити якість підготовки кадрів для бізнесу, ефективну взаємодію з владою та шляхи збільшення доходів місцевого бізнесу, - наголосила координатор форуму Віта Грицюк.


До проведення форуму 31 березня долучились більш ніж 60 учасників. Серед них студенти та викладачі вишів Рівненщини, приватні підприємці, керівники підприємств, активісти громадських організації, а також представники влади. Зауважень та пропозицій вистачало.- Проблем до вирішення чимало, та й перспектив більш ніж достатньою. Однією з найнагальніших потреб успішної роботи бізнесу - це мінімальне втручання з боку контролюючих органів, - наголосив підприємець та член Рівненського міськвиконкому Роман Денисюк.Напрацьовані пропозиції обласна влада обіцяє використати при створенні Регіонального ділового центру. До цього створення чиновники збираються приступити вже найближчим часом.
Щасливе Рівне