11.06.2012, 13:58

Фірташ подарує стадіону "Авангард" борги Рівнеоблводоканалу [Фото+Відео]

Обласна влада відновила переговори з власником ПАТ "Рівнеазот" Дмитром Фірташем. Чиновники просять олігарха фінансово допомогти з реконструкцією стадіону "Авангард". Натомість він готовий подарувати громаді борги водоканалу за очистку міських стоків.
Про спонсорство хімічного магната влада Рівненщини просить вже не вперше. Допомогу для області у Фірташа просив ще екс-губернатор Віктор Матчук. Втім, розщедрюватись власник DF Group не поспішав.

Рік тому знову зайшла мова про благодійництво Фірташа. Говорили, що міський голова Рівного Володимир Хомко зміг домовитися з олігархом про виділення 11 мільйонів на реконструкцію "Авангарду", а ще двох мільйонів на утримання команди "Верес". Утім, далі розмов справа не пішла. А команда "Верес" взагалі припинила своє існування.

Фірташ відкрив на "Рівнеазоті" нову установку з виробництва електроенергії

Нагадали про обіцянку Фірташу вже під час його візиту на Рівненщину 8 червня.

— Завжди важко просити кошти, бо область має заробляти їх самотужки. Але ми, на жаль, дотаційні. Тому я справді попросив Дмитра Фірташа про допомогу, — розповів голова Рівненської облдержадміністрації Василь БЕРТАШ. — Справа в тому, що у Рівнеоблводоканалу накомачилось боргів перед "Рівнеазотом" на суму майже 25 мільйонів гривень. Гроші спрямовані на виплату заборгованості ми можемо перенаправити на реконструкцію стадіону.

Під час візиту в Рівне Дмитро Фірташ підтвердив свої наміри допомогти місту:

— Ми щороку надаємо благодійну допомогу місту. Так, торік спрямували на це понад 15 мільйонів. Справді, ми мали розмову з керівництвом області про списання боргів водоканалу.

Наразі ні влада, ні Фірташ не уточнили конкретних строків реалізації домовленості. Залишається сподіватись, що цього разу все не зупиниться на стадії обіцянок.
Щасливе Рівне