26.07.2012, 17:13

Марія Яремчук стала лідером "Нової хвилі"

Представниця України, 18-річна Марія Яремчук набрала найбільше балів у перший день міжнародного конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля 2012", який розпочався 25 липня у Юрмалі.
Перше місце Яремчук зайняла з результатом 97 балів (з 99 можливих). Більшість членів журі дали Марії найвищий бал - 11, лише Ігор Матвієнко і Валерій Меладзе оцінили її виступ на 10 балів.

У День світового хіта Марія вийшла на сцену у довгій білій сукні і чуттєво виконала пісню "Homeless" британської співачки Леони Льюїс.

Друге місце розділили представник Італії Костанцо Дель Пінто і латвійська група "Framest" (по 96 балів). Представниця Ізраїлю Аяла Елігоола зайняла за підсумками першого дня третє місце, хоча при виставленні оцінок зал невдоволено загув, побачивши, що деякі члени журі поставили їй 10 і 9 балів.


Концерт вели зірки естради Володимир Зеленський і Сергій Звєрєв. На сцені концертного залу "Дзінтарі" виступили "Бурановские бабушки", Тіматі, Алсу, Лариса Доліна, Олексій Чумаков, група "Серебро", Олександр Маршал, Ірина Дубцова, група Quest Pistols, Тимур Родрігез і спеціальний гість вечора - Рік Естлі.

Загалом у "Новій хвилі-2012" беруть участь 16 конкурсантів з 14 країн світу. У другій конкурсний день, 26 липня, артисти виконують хіт своєї країни. У третій конкурсний день, 28 липня, конкурсанти презентують оригінальну пісню, а 29 липня відбудеться церемонія нагородження та гала-концерт.

Переможцю конкурсу дістанеться статуетка "Кришталева хвиля" та премія в розмірі 50 тисяч євро, за друге і третє місця присуджується відповідно 30 і 20 тисяч євро.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ