22.01.2013, 10:30

Дружина Дубаса отримала ще 13 мільйонів на перинатальний, котрий мала здати ще в жовтні

Компанія дружини депутата голови Рівненської облради Петра Дубаса, голови правління ПАТ «Рівнегаз» виграла ще один тендер.
Головне управління з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 14 січня уклало угоду з ТОВ «Фірма Опорядрембуд» на додаткові роботи по реконструкції КЗ «Обласний перенатальний центр» по вул. Міцкевича, 30 в м. Рівне під заклад третинного рівня. Вартість угоди склала 12,81 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендер повели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника» з посиланням на необхідність «додаткових будівельних робіт, не включених у початковий проект, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту».

Дружина керівника "Рівнегазу" знову отримає з бюджету мільйони

Йдеться про підсилення стін металевими обоймами і торкретуванням з встановленням металевих сіток, збільшення вестибюлю входу, опорядження металевими панелями приміщень інфекційного боксу і пологових палат, забезпечення притоку вентиляційної системи з винесенням вентиляційної шахти на дворовий фасад, забезпечення можливості проходу в інфекційний пологовий зал в екстремальних умовах та інші супутні роботи. «Опорядрембуд» обрано підрядником, оскільки ця фірма виконувала основні роботи.

У Рівному перинатальний центр обійдеться у 64 мільйони

Нагадаємо, перший підряд вартістю 52,93 млн грн. на реконструкцію перинатального центру «Опорядрембуд» отримав у серпні минулого року. Тоді також була застосована неконкурентна процедура. Це пояснювали нестачею часу для проведення відкритих торгів, оскільки згідно зі строками, встановленими на виконання Національного проекту «Нове життя» у 2012 році. Рівненська область була зобов’язана відкрити перинатальний центр в жовтні 2012 року. Першу чергу об’єкту ввели в експлуатацію 21 грудня.

Партнерка дружини керівника "Рівнегазу" позмагалася з його ж заступником за 2 млн на газопровід

Наразі строк виконання додаткових робіт визначений як 1 березня цього року.

Засновниками ТОВ «Фірма Опорядрембуд» є Роман Мельник, Любов Ясельська і Тамара Дубас, якій належить половина статутного капіталу компанії. Вона є дружиною депутата голови Рівненської облради Петра Дубаса, голови правління ПАТ «Рівнегаз».

У Рівному новий перинатальний центр відкриють на Старий Новий рік [+Фото]

З урахуванням цієї закупівлі за останні п’ять років фірма отримала підрядів на 144,27 млн грн.

Джерело: Наші гроші