Ми у Facebook
03.06.2013, 12:30

У Рівному красою рятуватимуть життя онкохворих діток

6 червня у Рівне (вул. Відінська, 39а "Le Chalet"), відбудеться Благодійний вечір “Краса врятує життя”, присвячений Дню захисту дітей, організований Студією краси “Lucky” (Директор Мороз Ольга) та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.
Найкращі майстри перукарського мистецтва, візажу, нігтьового сервісу, стилісти, а також дизайнери модного одягу візьмуть участь у «Тренд-шоу літо-2013». У ході Шоу-програми буде проведений благодійний аукціон, безпрограшна благодійна лотерея.

Зібрані з не менше 250 учасників кошти будуть спрямовані на порятунок життя і здоров’я дітей із малозабезпечених родин, які лікуються у клініках Рівного й області. У тому числі для онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні, як допомога для лікування малозабезпечених онкохворих дітей. Таким чином митці краси та вроди, а також спонсори і учасники події підтримають своїми внесками національну благодійну кампанію «Банк добрих справ», ініційовану «Укргазбанком».

Запрошуємо ділових та творчих людей взяти участь, як партнерів, фінансових та інформаційних спонсорів у проведенні Благодійного вечора “Краса врятує життя. А також всіх небайдужих людей просимо взяти активну участь у цьому непересічному видовищному і доброчинному заході.

Уже сьогодні інформаційними спонсорами стали: телеканали Рівне 1, РТБ, а також Радіо Трек, Радіо Люкс FM, Хіт FM, Радіо Мелодія, рекламно-продюсерський центр ТЕРРАУ, журнал «Вісник благодійництва».

На правах реклами