Ми у Facebook
16.11.2013, 20:01

Рівне: вибухонебезпечна знахідка біля вулиці Костромської

Поблизу вулиці Костромської у Рівному виявили 23-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни.
Неподалік автодороги по вулиці Костромській у Рівному перехожий виявив металевий предмет, ззовні схожий на боєприпас. Про знахідку негайно повідомили рятувальників Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, а працівники міліції взяли під охорону місце, де знайшли підозрілий предмет.

Фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення оглянувши знахідку встановили, що це артилерійський снаряд калібром 23 мм часів Другої світової війни. Додатково обстежили прилеглу територію, але більше вибухонебезпечних предметів не виявили. Рятувальники обережно завантажили боєприпас у піротехнічний автомобіль та вивезли у спеціально відведене місце, де і знешкодили.

...Від часу визволення України від фашистських загарбників цієї осені минуло вже 69 років, але відлуння Другої світової продовжує нагадувати про себе: буквально впродовж кількох останніх тижнів, окрім випадку поблизу вулиці Костромської, на Рівненщині боєприпаси часів війни виявляли біля лісового масиву поблизу с.Острівськ Зарічненського району та неподалік млина в с. Верхівськ Рівненського району.

Рівненщина: вибухонебезпечні знахідки

У прес-службі Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області нагадують про необхідність бути пильними і обачними під час земляних робіт, адже вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись всюди, де проходили бойові дії: у полі та городах, у лісі та парках, у річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів.

На Березнівщині чоловік на березі річки знайшов артилерійський снаряд

"Особливо слідкуйте за дітьми, попередьте їх про небезпеку, яку являє собою звичайний, на перший погляд, шматок застарілого металу, - звертаються до рівнян рятувальники. - У разі виявлення підозрілого предмету, схожого на боєприпас, необхідно негайно сповістити найближче розташований орган виконавчої влади, наприклад: сільську (міську) раду, дільничного міліціонера, пожежно-рятувальну службу ДСНС за телефоном 101".

Косив траву, знайшов снаряд

ТОП-5 заборон, якщо ви знайшли вибухонебезпечний предмет:
- брати їх до рук,
- наносити по ним удари,
- робити спроби розібрати або переносити з місця на місце,
- кидати їх в вогнище або розводити над ним полум’я,
- збирати та здавати їх як металобрухт.

Фото з архіву

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ