27.04.2014, 23:46

ВІДЕО: Народний депутат Микола Кучерук - на "ТелеМайдані" [+Відео]

Гостем чергового випуску політичного ток-шоу "ТелеМайдан", який вийшов в ефірі телеканалу "Рівне 1" 24 квітня, став народний депутат України, голова обласної організації ВО "Батьківщина" Микола Кучерук. Перегляньте відеозапис відвертої розмови про найгостріші питання політичного життя Рівненщини!
Ведучі програми Віталій Голубєв та Ольга Данилюк поспілкувались із Миколою Кучеруком про ситуацію навколо призначення начальника обласної міліції Рівненщини, про розстановку політичних сил у Рівненській обласній раді, про стан справ у лавах ВО "Батьківщина" тощо. Як Микола Кучерук причетний до призначення Миколи Щирука головним міліціонером Рівненщини? Чи проживе Рівненщина без обласної ради, якщо її розпустити? Чому Микола Кучерук вважає, що помилився у Михайлі Кириллові як кандидаті на посаду голови обласної ради? Про все це та багато іншого - у відвертій розмові в студії Першого місцевого!

"ТелеМайдан": гості - депутати Рівнеради Юрій Запорожець та Павло Шамшин

Ток-шоу "ТелеМайдан" - це спільний проект телеканалу "Рівне 1" і Видавничого дому "ОГО". Автори проекту прагнуть спрямувати енергію Майдану в русло конструктивного обговорення проблем країни та Рівненщини, створивши для цього дискусійний майданчик у мультимедійному форматі. Адже інформація, яка звучить на "ТелеМайдані" висвітлюється не лише у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1", а й у газетах "ОГО" та "Рівненська газета", на порталі OGO.ua та на сайті Першого місцевого rivne1.tv.Ви - політик, громадський діяч, підприємець, депутат, людина з активною життєвою позицією і небайдужим ставленням до навколишнього життя? Вам є що сказати громаді Рівненщини? Тоді запрошуємо до співпраці у проекті "ТелеМайдан"! Контактний телефон з питань співпраці: (050) 339 33 34, електронна адреса - elena@ogo.ua.

"ТелеМайдан": гості - лідер "Правого сектору" на Рівненщині Роман Коваль та голова Рівненської облради Михайло Кириллов