23.03.2015, 15:05

Інтернет-голосування за найактивнішого депутата Рівнеради закінчилось несподівано

В останні години інтернет-голосування за найактивнішого депутата Рівнеради змінився лідер нашого опитування. Дізнайтесь остаточні результати!
Нагадаємо, що у рамках проекту "Активні депутати Рівненщини" ми аналізуємо діяльність депутатів Рівненської обласної ради та Рівненської міської ради і обираємо по 5 переможців серед них.

До ранку понеділка в інтернет-голосуванні лідирували Олександр Чубай (1 місце) та Олександр Лащук (2 місце), а на третьому місці з відчутним відривом у кількості голосів розташувався депутат Рівнеради Олексій Губанов.

Проте, станом на 15 годину (час завершення голосуванння) розстановка сил серед депутатів змінилась: на перше місце вийшов депутат Рівнеради Олександр Бабат, на другому розташувався Олександр Чубай, а на третьому - Олександр Лащук.

Отже, саме Олександр Бабат і став переможцем інтернет-голосування за найактивнішого депутата Рівнеради на OGO.ua.Олександр Бабат разом з виборцями бере участь у благоустрої території біля будинків на Київській, 42, 44, 46
Олександр Бабат разом з виборцями бере участь у благоустрої території біля будинків на Київській, 42, 44, 46


РЕЗУЛЬТАТИ ІНТЕРНЕТ-ГОЛОСУВАННЯ

Нагадаємо, що інтернет-голосування - це лише частина проекту. У визначенні його переможців ми спиратимемось передусім на офіційні дані щодо активності депутатів, які надали відповідні служби Рівненської обласної та Рівненської міської рад. Враховуватимемо й думку редакції та результати анкетування експертів.

Список переможців буде опубліковано у газеті “ОГО” та на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua в четвер, 26 березня. Хід проекту анонсуватиметься, а підсумки - висвітлюватимуться на сторінках нашого тижневика і на порталі OGO.ua.

До теми:

Депутат Рівнеради Олександр Бабат допомагає людям самоорганізуватися і навести порядок

"Думки вголос" - новий інтерв'ю-проект "ОГО" незабаром у Рівному

"ОГО" назве активних депутатів Рівненщини

Підсумки 2014 року на Рівненщині

"ТОП-20: лідери місцевих громад Рівненщини": проект "ОГО"

"Нові обличчя Рівного": проект "ОГО"