24.03.2015, 13:45

У Рівному можна оновити дитячий гардероб через ПриватБанк

У ПриватБанку можна дешево оновити дитячий гардероб через перший спеціалізований магазин інтернет-покупок.

Завдяки спеціальному «Магазину», що працює у ПриватБанку, купити дитячі речі через Інтернет можна значно дешевше. Проект, в якому можна придбати будь-який товар через Інтернет, уже протягом трьох місяців працює у Рівному за адресою вул. Київська 21.

На допомогу людям, для яких ціни в звичайних магазинах кусаються прийде «Магазин» ПриватБанку, де фахові спеціалісти допоможуть клієнтам обрати найвигіднішу пропозицію у інтернет-магазинах як України, так і усього світу.

“Слід зауважити, що одяг можна купити в усіх світових інтернет-магазинах у розстрочку або ж скористатись можливістю оплатити товар частинами, – розповідає Ольга Загребельна, керівник напрямку “Оплата частинами” Північно-Західного РУ ПриватБанку.

- Купуючи одяг у розстрочку до 24 місяців, покупець буде сплачувати невелику щомісячну комісію – 2,9% від вартості товару. Головною ж перевагою «Магазину» є те, що у порівнянні зі звичайними магазинами, одяг значно дешевше придбати через Інтернет”.

«Магазин» працює за простою технологією – клієнт повідомляє, що бажає придбати, консультант допомагає обрати найвигідніші пропозиції, а також оформити розстрочку та оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину. Партнер відправляє товар у «Магазин», а менеджер одразу ж повідомляє клієнта про прибуття замовлення. На кінцевому етапі клієнт отримує бажаний товар у «Магазин». Якщо ж клієнт бажає повернути товар, то діють стандартні правила повернення товару в інтернет-магазинах – від 14-ти до 30-ти днів залежно від сайта-продавця.

«Магазин» пропонує перевірений перелік сайтів-партнерів та забезпечує повний юридичний супровід клієнтів від замовлення до отримання товару. Якщо товар не прийшов, продавець помилився у розмірах або товар із браком, клієнт не залишається наодинці зі спірними ситуаціями, усі питання вирішуються за посередництвом консультантів ПриватБанку.

Крім того, для клієнтів, які здіснили інтернет-покупку скориставшись сервісами та допомогою фахівців банку, є можливість прийняти участь у акції “Купуй на 500 - отримуй 50“. Тепер купуючи товари у «Магазині» банку, кожен клієнт отримає 50 грн бонусів на свій бонусний рахунок, сплативши покупку від 500 грн.

Перший у Рівненській області спеціалізований магазин інтернет-покупок уже третій місяць успішно працює у Рівному за адресою: вул.Київська, 21 ТЦ “Політон”. Незабаром «Магазин» буде відкрито в кожному відділенні ПриватБанку.

За матеріалами прес-офісу ПриватБанку в Рівному

Читайте також:

Що можна і чого не варто купувати в Інтернеті?

Як виплачуватимуть пенсії працюючим пенсіонерам Рівного

На сайті Кабміну з'явився онлайн калькулятор підрахунку субсидій
Щасливе Рівне