03.04.2015, 11:35

Демобілізовані військові продовжують повертатися на Волинь

Вночі 1 квітня більше сотні демобілізованих військових прибули у Володимир-Волинськ, звідки вже і пороз'їжджалися по домівках.
Більше сотні воїнів демобілізованих бійців ракетного дивізіону прибули вночі, 1 квітня, пасажирським поїздом Київ – Львів у Володимир-Волинський. Незважаючи на пізню пору, зустрічали їх на місцевому вокзалі багато людей. Всі з нетерпінням чекали зустрічі з героями, адже їх так давно не було вдома.

У віддаленому с.Майдан, з рейсового автобуса, земляки з квітами, чекали свого героя, односельчанина Андрія Гриня, який повернувся до рідної оселі, де проживають його батьки.

З нетерпінням його чекала і дружина та п’ятирічний син. Андрія у селі знають як доброго, позитивного сім’янина. Він має багато друзів вихований, цілеспрямований, відповідальний – так відгукуються про нього односельчани.

Демобілізовані бійці – учасники АТО дякували за теплі і приємні зустрічі. «Спасибі усім, хто нас підтримує, любить і цінує. Насправді ця підтримка дуже цінна для нас. Дуже раді, що побачимо рідних», - так говорили при усіх урочистих зустрічах бійці.

СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Луцький "Аверс" більше не транслюватиметься по цифровому телебаченню

Переселенець, що мешкає на Волині, став переможцем конкурсу про суспільне мовлення для школярів

На Волині реорганізовують роботу ОДА
Щасливе Рівне
Бесплатка

Панасюк
Автовикуп


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net