02.05.2015, 17:30

Гарячі телефони прикордонної служби - Рівненська та Волинська області [+ПОРАДИ]

Напередодні травневих свят на всій ділянці Державного кордону в межах Волинської та Рівненської областей вводиться посилена охорона державного кордону, посилений прикордонний контроль, додаткові тимчасові режимні обмеження та заборони у прикордоних районах.
Державна прикордонна служба України у взаємодії з іншими правоохоронними та силовими органами напередодні травневих свят вживають всі можливі заходи з недопущення дестабілізації ситуації в прикордонні з боку сепаратистські налаштованих осіб та терористично-диверсійних груп.

На всій ділянці Державного кордону в межах Волинської та Рівненської областей вводиться посилена охорона державного кордону, в пунктах пропуску здійснюватиметься посилений прикордонний контроль, направлений на припинення спроб перетинання державного кордону терористами та незаконного переміщення через нього зброї, вибухових, отруйних, радіоактивних речовин та інших предметів, що можуть бути використані як засоби вчинення терактів.

Крім того, в рамках додаткових тимчасових режимних обмежень, введених минулого року, в усіх контрольованих прикордонних районах області забороняється:
• проживання в прикордонній смузі громадян Російської Федерації, яким не надано дозвіл на постійне проживання на території України;
• використання в транспортних засобах радіостанцій, крім спеціального транспорту;
• рух транспортних засобів на дорогах, що ведуть від населених пунктів до державного кордону і не забезпечують їх пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон (крім сільськогосподарської техніки, яка проводить сільськогосподарські роботи);
• зупинку транспортних засобів на узбіччях доріг на ділянках місцевості між державним кордоном та пунктами пропуску для автомобільного сполучення «Городище», «Прикладники», «Дольськ», «Доманове», «Піща», «Пулемець».
• вихід маломірних плавзасобів на водні об’єкти в межах прикордонної смуги, рибальство дозволити за погодженням з підрозділом охорони кордону Державної прикордонної служби України, у зоні відповідальності яких вони перебувають.

Всі ці заходи покликані, у першу чергу, підвищити рівень безпеки людей, а саме не допустити провокацій на державному кордоні, проникнення терористів та провокаторів, переміщення зброї, засобів терору та інших заборонених предметів.

Заради забезпечення безпеки, життя та здоров’я громадян, просимо вас поставитись до введених обмежень з розумінням та бути уважними. У разі виявлення в прикордонній смузі, пунктах пропуску через державний кордон або поблизу місць дислокації прикордонних підрозділів осіб, що мають наміри активувати серед населення вчинення громадської непокори, сепаратизму, розпалювання ворожнечі або інших підозрілих осіб, предметів, речей, залишених без нагляду, негайно повідомляйте прикордонникам.

Всю можливу інформацію про підготовку до переміщення або появу діверсійно-розвідувальних груп, інших озброєних або підозрілих осіб ви можете надати прикордонникам, які несуть службу в пунктах пропуску через державний кордон чи пунктах контролю, або на цілодобові телефони прикордонних підрозділів:

по Рівненській області:

відділ прикордонної служби «Березове» (0 3635) 3-62-33
відділ прикордонної служби «Дубровиця» (0 3658) 2-06-88
відділ прикордонної служби «Вичівка» (0 3632) 3-40-80

по Волинській області:

відділ прикордонної служби «Дольськ» (0 3362) 9-41-37
відділ прикордонної служби «Самари» (0 266) 9-64-23
відділ прикордонної служби «Доманово» (0 266) 3-09-83
відділ прикордонної служби «Тур» (0 266) 9-52-15
відділ прикордонної служби «Піща» (0 255) 9-74-24
відділ прикордонної служби «Грабове» (0 255) 9-61-48
відділ прикордонної служби «Рівне» (0 277) 3-42-08
відділ прикордонної служби «Висоцьк». (0 277) 3-42-08

Крім того, на цілодобову гарячу лінію Луцького прикордонного загону: (0332) 24-42-67 або 044-321-39-78.

Ваша пильність та небайдужість допоможуть врятувати як ваше життя, так і життя і здоров’я ваших родичів, знайомих, сусідів та просто громадян!

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ