25.05.2015, 11:00

Як у Рівному відсвяткували “Музейні гостини — 2015" (ФОТО)

Цієї неділі на подвір’ї Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулося традиційне фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини».
Цьогорічне свято назвали одним з найбільших за своїми масштабами, адже розтяглося воно через алею біля «Лебединки» аж до Свято-Воскресенського собору.

Свято творчості та традицій - "Музейні гостини - 2014" у Рівному [Фото+Відео]На святі виступали кращі аматорські колективи, хореографічні школи, виконавці естрадного співу, читці Рівненської області. На дітей очікуювали конкурси, ігри та розваги."Музейні гостини" у Рівному: як це було минулого рокуПоруч музею виступали народні колективи, а трохи ближче до «Злати плази» була облаштована імпровізована сцена для рок-виконавців. Людей поміж ятками було стільки, що важко було протиснутися, повідомляють у прес-службі Рівненської міської ради.У Рівному відбулися "Музейні гостини"- 2013 [+Фото]Також на заході волонтери збирали кошти для бійців української армії, які воюють на сході. Крім того, цьогоріч на гостинах було помітно чимало людей у військовій формі.Більше фото у нашій галереї: Музейні гостини - 2015: частина 1
Щасливе Рівне