Новини Рівного On-Line

10:35 | У новорічні свята ПриватБанк працюватиме он-лайн без вихідних

У період новорічних і різдвяних свят ПриватБанк буде обслуговувати клієнтів цілодобово, без вихідних і перерв. Як повідомили в банку, платежі корпоративних клієнтів між рахунками ПриватБанку і платежі приватних осіб будуть здійснюватися в режимі он-лайн впродовж усіх свят. Крім того, без вихідних працюватимуть термінали самообслуговування, банкомати та чергові відділення банку.

«У передсвятковий період і в новому році наші клієнти можуть присвятити значно більше свого вільного часу рідним, друзям і близьким, – пояснив голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Ви можете не турбуватися про своєчасне погашення кредиту, зарахування коштів для видачі заробітної плати, перерахування платежів партнерам – наш банк дійсно працює цілодобово, а обслуговування через Інтернет і мережа самообслуговування дозволяє здійснювати платежі у зручний для вас час. Бізнес повинен працювати в режимі 24х7х365» .

Без свят, перерв і вихідних працює інтернет-банк Приват24 і мобільні додатки ПриватБанку, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати і відправити переказ, поповнити депозитний рахунок та скористатись іншими послугами . Скористатися найпопулярнішими послугами і сервісами (перекази, платежі , погашення кредитів та інше) можна через банкомати і термінали ПриватБанку, адреси яких є на сайті.

Також у ПриватБанку повідомили, що в передноворічний період банк переходить на спеціальний графік інкасації банкоматів і терміналів самообслуговування , щоб забезпечити безперебійний доступ до готівки для клієнтів всіх українських банків.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини