Оленя Бориса з Рівненщини, який уже понад місяць проходить реабілітацію після серйозних травм, перевели до відкритого вольєра. Про це повідомляє Суспільне.
Нещодавно Бориса оглянули ветеринари клініки Інни Васильковської та відібрали кров для додаткових аналізів. Їхні результати допоможуть лікарям скоригувати подальший план лікування.
«Зараз олень стабільний, але все ще перебуває у тяжкому стані, тож аналізи потрібні, аби лікарі могли скоригувати план подальшого лікування. І оскільки критичний стан вже минув, ми нарешті перевели Бориса до відкритого вольєра», – повідомили у Центрі порятунку диких тварин.
Попереду на тварину чекає тривале відновлення під наглядом фахівців.
Нагадаємо, наприкінці березня оленя збив автомобіль. Унаслідок ДТП він отримав травму ноги та серйозне ушкодження голови. Згодом тварину перевезли до Центру порятунку диких тварин на Київщині.
Під час транспортування Борис вдруге потрапив у ДТП – у автомобіль центру врізалася інша машина. Попри пережитий стрес, видимих травм тоді олень не отримав.
Також ветеринарам довелося провести термінову операцію з видалення рога, який почав небезпечно рости в напрямку ока. Через виснажений стан тварини лікарі побоювалися, що вона може не пережити наркоз.
Наразі Борис продовжує боротьбу за одужання під постійним наглядом спеціалістів.
Читайте також: у Центрі порятунку розповіли про хитрощі, на які йдуть ветеринари, щоб врятувати оленя Бориса



