Ми у Facebook

Запитання - відповідь: анонімне звернення

Якщо громадянин хоче звернутися до органів ДПС в письмовому вигляді, але з певних причин не хоче вказувати своє прізвище, чи буде таке звернення розглянуте?
Згідно ст. 8 Закону України «Про Звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором, а також таке, з якого неможливо встановити авторство визначається анонімним і розгляду не підлягає.
Переглядів: 10897

Автовикуп



Тріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного