Ми у Facebook

Запитання відповіді: оподаткований прибуток

Чи відносяться витрати на придбання товарів (робіт, послуг) у приватного підприємця-платника єдиного податку до витрат, які враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку підприємств згідно із Податковим кодексом?
Відповідно до підпункту 139.1.12 пункту 139.1 статті 139 розділу III «Податок на прибуток підприємств» Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI до складу витрат, що враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку, не включаються, зокрема, витрати, понесені у зв'язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи - підприємця, що сплачує єдиний податок (крім витрат, понесених у зв'язку із придбанням робіт, послуг у фізичної особи - платника єдиного податку, яка здійснює діяльність у сфері інформатизації).

Таким чином, витрати на придбання товарів (робіт, послуг) у приватного підприємця-платника єдиного податку (за виключення придбання послуг у фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері інформатизації) не відносяться до складу витрат, що враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку.
При цьому слід врахувати, що відповідно до пункту 1 розділу XІX «Прикінцеві положення» Кодексу розділ III «Податок на прибуток підприємств» цього Кодексу набирає чинності з 1 квітня 2011 року.
Переглядів: 8765

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного