Ми у Facebook

Запитання - відповідь: проценти по депозитних вкладах

Чи оподатковуються проценти по депозитних вкладах фізичних осіб з 1 січня 2011 року згідно із Податковим кодексом?
Відповідно до пункту 1 розділу XІX «Прикінцеві положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI з 1 січня 2011 року цей Кодекс набирає чинності з 1 січня 2011 року, крім, зокрема, підпункту 164.2.8 пункту 164.2 статті 164 цього Кодексу в частині включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу доходів у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок, вклад (депозитний) до небанківських фінансових установ згідно із законом або на депозитний (ощадний) сертифікат, який набирає чинності з 1 січня 2015 року
Переглядів: 12070

Автовикуп



Тріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного