Рівнянин Микола Бобрик виступатиме у шоу "Голос країни" вже цієї неділі.
Нагадаємо, що Микола Бобрик виконав пісню “Luna Тu” на другому ефірі шостого сезону Голосу країни на етапі сліпих прослуховувань.
Тепер рівнянин у команді Святослава Вакарчука.
Цієї неділі Микола Бобрик змагатиметься за своє місце на проекті у вокальних боях.
Ось що про це написав сам Микола на своїй сторінці у соціальній мережі:

ВІДЕО: Як виступив хлопець з Рівненщини на шоу “Голос країни.Діти”
ВІДЕО: Як співак з Кузнецовська виступав у “батлах” шоу “Голос країни”



