Вже сьогодні рівнянин змагатиметься у вокальних боях шоу “Голос країни”

Рівнянин Микола Бобрик виступатиме у шоу "Голос країни" вже цієї неділі.

Нагадаємо, що Микола Бобрик виконав пісню “Luna Тu” на другому ефірі шостого сезону Голосу країни на етапі сліпих прослуховувань.

Тепер рівнянин у команді Святослава Вакарчука.

Цієї неділі Микола Бобрик змагатиметься за своє місце на проекті у вокальних боях.

Реклама

Ось що про це написав сам Микола на своїй сторінці у соціальній мережі:


ВІДЕО: Як виступив хлопець з Рівненщини на шоу “Голос країни.Діти”
ВІДЕО: Як співак з Кузнецовська виступав у “батлах” шоу “Голос країни”

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху