Директор Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк: «Найкраща реклама – робочі місця і якість продукції» [+Фото]
- Олег Казимирович, чому саме до країн Азії привела Вас робоча поїздка?
- Дуже важливим моментом у виробництві є те, що потрібно слідкувати за усіма тенденціями, які нині з’являються у світі. Нам важливо бачити виробництво, технології, досвід інших, щоб створити якісний кінцевий продукт за максимально прийнятними цінами. Цього разу під час робочої поїздки я відвідав підприємства Малайзії та В’єтнаму, які спеціалізуються на виробництві латексної нитки.
Олег Червонюк: Я міг би бути міським головою Рівного
- Як можете оцінити розвиток виробництва у цих країнах?
- Ми ознайомилися з виробництвом, з розвитком підприємств у цих країнах. У В’єтнамі функціонує профільне державне підприємство, яке використовує найсучасніші технології. До речі, ми були першими закордонними відвідувачами, які переймали досвід цього підприємства. Помітили також і те, що у В’єтнамі держава вкладає інвестиції у розвиток виробництва.
У Малайзії ж було два підприємства, які займалися текстилем. Проте одне з них збанкрутувало, друге працює і нині. І саме це підприємство є найбільшим виробником латексної нитки. Ми підписали договір з цим підприємством про співпрацю. І будемо отримувати від них сировину для нашого рівненського Льонокомбінату.
"Думки вголос": гість - Олег Червонюк
- Ви сказали про те, що у В’єтнамі держава допомагає розвитку виробництва. А український уряд сприяє розвитку бізнесу, на Вашу думку?
- Азія швидко розвивається. Не можу точно сказати, як влада допомагає розвитку виробництва. Адже за короткий період це важко оцінити. В Україні ж, на мою думку, найголовніше, щоб держава не стільки сприяла розвитку бізнесу, а хоча б, щоб не заважала нормально працювати. Нині у нас уже роблять перші кроки у цьому напрямку. Потрібно, щоб змінювалося ставлення до виробничників. Їх потрібно поважати, так як це роблять у всьому світі.
- В Азії вам розповідали про досвід текстильних підприємств Малайзії та В’єтнаму. А чи запитували іноземні технологи про розвиток та досягнення рівненського Льонокомбінату?
- Там переважно не знають про те, де знаходиться Україна. Але під час спілкування їм цікаво було дізнатися про роботу нашого підприємства. Тож у таких поїздках ми не тільки здобуваємо новий досвід, а і презентуємо наше місто Рівне та Льонокомбінат на світовому рівні. Романтики у світі економіки мало, більше в цій сфері – прагматизму. Щоб підприємство знали і поважали у світі, одного лиш піару в пресі дуже мало. Головний чинник, яким можна виміряти успішність підприємства – це виробництво продукції, її якість, а також кількість товарів, спожитих у країні. Найкращий піар для країни та виробничників - робочі місця, які вони створили та якість продукції, яка конкурентна на світовому ринку.
- На вашу думку, яке місце Україна займає у великій річці під назвою «світова економіка»?
- Через недостатню поінформованість річка світової економіки знаходиться десь далеко від нас. Складається враження, що Україна зачепилася у якомусь болоті. Але не все так погано, адже я бачу вихід із цієї ситуації в тому, щоб більш посилено працювати. Відроджувати роботу заводів, фабрик, адже це не нормально, що у такому місті, як Рівне працюють тільки два великі підприємства – «Рівнеазот» та Льонокомбінат. У такому місті, як наше, де проживають 250 тисяч людей, повинні працювати не 10 тисяч людей, а 240 знаходитися в них на утриманні. Все повинно бути з точністю та навпаки. 240 тисяч повинні бути задіяні у виробництві, а 10 тисяч, із соціально незахищених верств населення, інвалідів, мають бути у них на утриманні.
- Що ж треба зробити для того, щоб ситуація почала змінюватися у цьому напрямку? Залучати інвестиції, шукати гроші?
- Потрібно багато працювати, щоб забезпечити людей робочими місцями. Для цього не першочерговими є кошти, хоча це і важливо. Найважливіше – використання людського потенціалу, правильна організація процесу роботи людей, її ефективність.
- А участь у виставках, отримання досвіду від інших виробників – це також крок до удосконалення власного виробництва?
- Завоювати своє місце на світовому ринку непросто, але над цим варто працювати. Мені подобаються різноманітні виставки, бо це насправді можливість проявити себе, представити місто й країну. Приємно, коли бачу, як на виставках стоять німецькі та італійські виробники, які організовано приїжджають на подібні заходи. У нас же мало хто знає про проведення подібних виставок і ще менше тих, хто їх відвідує. Нам потрібно організовувати всесвітні чи хоча б всеукраїнські виставки, адже це можливість порівняти якість, ціни та отримати корисний досвід.
Рівненський льонокомбінат, новини Рівного, Льонокомбінат, Олег Червонюк
Рівнян запрошують на виставу "Пілот та маленький принц"
Виставу можна буде подивитися у Рівненському академічному обласному театрі ляльок у п'ятницю, 29 листопада, о 18.00.
переглядів: 304
Завтра Рівне проститься із полеглим Героєм
Завтра, 25 листопада, у Рівному попрощаємося із захисником України Олегом Зваричем, який загинув, борючись із ворогом.
переглядів: 640
У Рівному буде концерт до Дня Незалежності Польщі
За кілька днів, 26 листопада, о 16 годині, буде концерт, на якому виконуватимуть музику відомих композиторів. Концерт приурочений до Дня Незалежності Польщі, який був нещодавно.
переглядів: 344
Акція "Подаруй книгу воїну" триває: де у Рівному є пункту збори літератури
У Рівному триває благодійна акція "Подаруй книгу воїну". Мешканці міста та сусіднього Квасилова можуть віддати свої українські книги у бібліотеки, щоб порадувати військових, які проходять лікування або реабілітацію.
переглядів: 314
Ворожіння на Катерини: як дівчата зазирають у майбутнє
Свято Катерини завжди було особливим для дівчат, адже саме в цей день вони могли зазирнути в майбутнє і дізнатися про свою долю. Існує безліч ворожінь, які передавалися з покоління в покоління. Ось деякі з найпопулярніших:
переглядів: 367