Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
26.02.2010, 00:00

У Рівному відкрили новий торговельний центр "Злата Плаза" (+ФОТОРЕПОРТАЖ)

Тут завершені всі ремонтні та оздоблювальні роботи, 95% магазинів готові прийняти покупців. На підземному поверсі розмістилися великий магазин квітів, супермаркет канцелярії, затишний кафетерій, магазини подарунків, аксесуарів, шкіргалантереї, одягу та взуття. Тут можна буде придбати товари для дому, дитячі речі та багато іншого.


— Сподіваємося, що продумана концепція, цікаві магазини, розташування в самому серці міста та вихід до парку Молоді зроблять наш торговельний центр привабливим для активного та сімейного відпочинку, — зазначає директор АТЗТ “Фірма Одяг” (компанії належить ТЦ “Злата Плаза”) Сергій БІЛІЧУК.  

Над площею Короленка дерижабль сповіщав перехожих  про відкриття торгівельного центру. 

 

Вхід у підземку оздобили рожево-білими арками з повітряних кульок

 

 

... У такій же гламурній кольоровій гамі знак "Палити заборонено"

 

Просторими коридорами торгового центру прогулювались рівняни

 

У  скляних вітринах  відділів завмерли манекени 

 

Та попри готовність "Злата Плази" прийняти покупців роботи по облаштуванню ще тривають

 

Залишився і традиційний для будівельних майданчиків зелений паркан.

БІЛЬШЕ ФОТО 

Нагадаємо, торговельний центр “Злата Плаза” з’явився у результаті масштабної реконструкції магазину “Будинок Одягу”. Роботи розпочалися у 2007 році. Проект передбачав добудову третього поверху в існуючому приміщенні, створення підземного торговельного простору та оновлення майдану Короленка. Минулого року було відкрито новий центральний вхід та частину майдану. З 1 січня 2010 року торговельний центр не працював у зв’язку завершенням робіт з реконструкції. Відкриття першого поверху торговельного центру та усього майдану відбудеться за кілька місяців.