подати
оголошення


26.04.2010, 17:10

У Раді зареєстровано законопроект про виведення з України ЧФ РФ

У Верховній раді зареєстровано законопроект "Про виведення Чорноморського флоту Російської Федерації в зв’язку із закінченням його терміну перебування на території України".
Авторами документа є народні депутати від блоку НУ-НС Іван Заєць та Ярослав Джоджик, які представляють Українську народну партію.

Проектом закону пропонується визначити дату 27 травня 2017 року - останнім днем перебування Чорноморського флоту РФ на території України. Повідомляє прес-служба УНП.

Законопроектом пропонується відповідно до попередньо досягнутої згоди, викладеній в угоді між Україною і Російською Федерацією про статус та умови перебування Чорноморського флоту на території України, письмово звернутись до російської сторони з вимогою вивести Чорноморський флот з території України у зв’язку закінченням терміну дії угоди.

Також Кабінетові міністрів пропонується розробити та затвердити деталізований план додаткових заходів із соціально-економічного розвитку міста Севастополя на 2017-2027 роки.

Нагадаємо, 21 квітня Росія і Україна підписали угоду, що продовжує перебування Чорноморського флоту РФ в Криму після 2017 року на 25 років з правом подальшої пролонгації ще на пять років. Угода повинна бути ратифікована парламентами двох країн.

Планується, що угоду про ратифікацію обидва парламенти розглянуть у вівторок, 27 квітня. Опозиція виступає проти ратифікації і обіцяє заблокувати розгляд цього питання, називаючи угоду антиконституційною.

джерело tsn.ua
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів