Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
30.09.2010, 10:32

21-25 місця. Обличчя медицини Рівного — Євген КУЧЕРУК

Посада: головний лікар Рівненської центральної міської лікарні. Вік: 61 рік
Євген Кучерук — людина, віддана своїй справі сповна. У медичному закладі, який він очолює 18 років, працює сім днів на тиждень. Адже для вирішення питань, що стосуються забезпечення життєдіяльності лікарні, немає вихідних.

Євген Філімонович — кандидат медичних наук, заслужений лікар України, “Почесний громадянин Рівного”. Вищу освіту за спеціальністю “лікувальна справа” здобув у Львівському медичному університеті. Тривалий час працював травматологом.

Та знають його рівняни, мешканці області, України та далеко за межами нашої держави насамперед як успішного керівника центральної міської лікарні, для якого й інтереси закладу, та й медицини в цілому, — передусім. Відтак і в історії Рівненської центральної міської лікарні новітній період розпочався у 1992 році, коли керувати закладом розпочав Євген Кучерук.

За всі ці роки чимало змінилося. Нині у всіх відділеннях ЦМЛ застосовують новітні стандарти у лікуванні. Та й щороку у закладі з'являються сучасні апарати. Словом, усе вдосконалюється і не стоїть на місці. Адже головний лікар докладає всіх зусиль, аби очолювана ним медична установа йшла в ногу із часом. У тісній співпраці з іноземними колегами Євген Філімонович та медики лікарні переймають передовий досвід. Утім, іноземні спеціалісти, які приїжджають у Рівне, сьогодні мають чому повчитися і у рівненських лікарів.

Та найбільша вдячність і пошана — від пацієнтів. Адже, напевно, ніхто не чув, щоб Євген Кучерук відмовив комусь у допомозі. Він завжди вислухає і допоможе знайти вирішення проблеми.

Відкритий, щирий у спілкуванні, але принциповий у прийнятті управлінських рішень. Тому не дивно, що вже вкотре Євген Кучерук — у рейтингу найвпливовіших людей Рівненщини.
Нечисленні вихідні, які має головний лікар ЦМЛ, Євген Кучерук любить проводити у рідному селі. Намагається їздити туди раз у два-три місяці — на Тернопільщину. А ще Євген Кучерук впевнений, що кожного по життю веде Бог і варто цінувати життя, кожен прожитий день і залишатися нормальною людиною.
Коментарі: