подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
10.11.2010, 11:15

У Рівному відкрили виставку-музей "Країна Шоколандія" [+ФОТО]

Із 9 листопада до 5 грудня в торговельному розважальному центрі "Екватор" при підтримці кондитерської компанії "АВК" відкрився ексклюзивний музей шоколаду "Країна Шоколандія".
На виставці відвідувачі мають змогу дізнатися практично все про найпопулярніші у світі ласощі, їхню історію, технології та секрети і скуштувати найкращі види безпосередньо з шоколадного фонтану.

Понад півсотні солодких шедеврів для музею створили найкращі майстри з усієї України. На створення музею витратили 900 кілограмів шоколаду.

Музей складається з чотирьох залів. У першому можна дізнатися про історію розвитку шоколаду від племен Майя, через тернистий шлях в Європу аж до сьогодення. Другий зал розповідає про сучасні технології виготовлення шоколаду, а також знайомить з видами шоколадної продукції. Третій — демонструє витвори шоколадних майстрів — понад 50 експонатів. Це квіти, фрукти, машини, звірі, картини, фортеці, навіть зменшена копія Ейфелевої вежі. Четвертий зал відведено для дегустації. Тут будуть розміщені два шоколадні фонтани, в які відвідувачі вмочатимуть солодощі та печиво і який щодня будуть поповнювати двома ящиками шоколаду. Також під час дегустації транслюватиметься фільм про шоколад.

Музей працюватиме місяць. Екскурсії зі справжніми екскурсоводами будуть проходити кожну годину. Отримати квиток до музею можна буде, придбавши продукцію "АВК" від 10грн у гіпермаркеті "Велмарт" або у касах РЦ "Турбіна" вартістю 15 грн.

Графік роботи виставки-музею: з 9.00 до 22.00, вихідний — понеділок.
ТРЦ "Екватор", вул. Макарова, 23.

Коментарі:
Бесплатка


Останні новини