Рівненські міліціонери порушують правила дорожнього руху, але їх за це не карають [ДОКУМЕНТ]
Зауважимо, що правила поширюються на водіїв усіх транспортних засобів — відступати від певних пунктів можуть лише працівники Державтоіспекції, водії спецтранспорту із проблисковими маячками (причому в чітко регламентованих випадках).
З цього приводу на ім’я начальника УМВС у Рівненській області Олега Сала (копія запиту відіслана міністру внутрішніх справ України Анатолію Могильову) було направлено інформаційний запит наступного змісту:
"27 грудня 2010 року в обідню пору я став свідком порушення Правил дорожнього руху (знак 3.34 ("Зупинку заборонено") водієм службового автомобіля "Шкода-Октавія" із номером 0009, яке зафіксував за допомогою фотокамери на вулиці Шкільній.
Вимагаю встановити особу водія-порушника ПДР. Також вимагаю притягнути до відповідальності згаданого водія відповідно до чинного законодавства.
На підставі ст. 9, 10, 29 Закону України "Про інформацію", ст. 34 Конституції України, ст. 26 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" прошу надати інформацію щодо П.І.Б. водія-порушника, копії протоколу, складеного на нього, та квитанції сплати ним штрафу. Також прошу повідомити, хто використовує службовий автомобіль "Шкода Октавія" із номером 0009.
Додаток:
1. Фотографія службового автомобіля "Шкода-Октавія" із номером 0009 в місці дії знаку 3.34 ("Зупинку заборонено") на вулиці Шкільній у Рівному."
Нещодавно на адресу редакції "ОГО" прийшов лист з Управління міністерства внутрішніх справ у Рівненській області (на штампі значилось "Управління кадрового забезпечення УМВС України" — ред.) із відповіддю на інформаційний запит за підписом начальника управління Олега Сала.
Подаємо фотокопію відповіді начальника УМВС у Рівненській області.

Як можна зрозуміти з відповіді керівництва правоохоронців області, візуальне підтвердження правопорушення ще не є підставою для покарання того, хто його вчинив. Потрібно до фото було додати ще й фотоапарат, яким це фото було зроблене. І лише якщо дана модель фототехніки є в "переліку технічних засобів", якими можна фіксувати порушення, — на порушника чекає покарання. А як ні — то й покарання не буде. Цікаво, чи є в переліку дозволених техзасобів ті відеокамери чи фотоапарати, якими співробітники ДАІ фіксують порушення звичайних українських водіїв? Поцікавтеся при нагоді.
Однак, зрештою, варто таки прислухатись до рекомендації міліцейського начальства, і як тільки ви стали свідком протиправних дій працівників міліції чи Державтоінспекції — телефонуйте і викликайте "наряд" за номерами 63-58-21 або 102.
До речі, місяць тому наш кореспондент зафіксував ще одне порушення... буквально на тому ж місці. 1 лютого, близько 14.30 біля будівлі міського суду на вулиці Шкільній водій службового автомобіля “Фольксваген Транспортер” із номером 0500 знехтував вимогою знаку 3.34 ("Зупинку заборонено"), що забороняє "зупинку і стоянку транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу)".

У Костополі відкрили нове відділення гандболу для дівчат

9 серпня в Костополі, на базі Обласного спортивного ліцею, відбувся День відкритих дверей, який символізує початок роботи нового відділення гандболу для дівчат. Ця подія стала важливою віхою для розвитку гандболу в Рівненській області і є результатом системної роботи на рівні регіону.
переглядів: 89
Як я сам пригнав авто з Німеччини: історія пенсіонера з Рівного, який усе зробив власноруч

«Коли сказав дітям, що сам поїду в Німеччину по машину — вони подумали, що жартую. Але коли я приїхав додому за кермом “Астри”, мовчали, тільки посміхались. Бо зрозуміли: тато може все».
переглядів: 208
Іноземець набив тату Тризуба після успішної операції в українській лікарні

Унікальна історія трапилась у Першому медичному об'єднанні Львова: 36-річний француз Квентін Коссен, який мешкає на Карибах, прилетів до України, щоб позбутися постійного болю в спині. Після успішної малоінвазивної операції він набив собі татуювання у вигляді українського Герба – як символ вдячності та пам'яті про країну, що йому допомогла.
переглядів: 215
Батько й син Гаврилюки з Рівненщини служать Україні кожен на своєму посту

Дубенський замок зберігає чимало таємниць і легенд, але серед історії є й та, що твориться сьогодні. Тут працює династія, яка стала невід’ємною частиною фортеці. Гаврилюки — батько і син, нині опинилися на двох різних фронтах: один косить траву в оборонному рові, інший боронить Україну на передовій.
переглядів: 584
Горло недарма болить: чим небезпечний новий штам коронавірусу

У світі поширюється новий варіант коронавірусу Stratus, який є субваріантом штаму Омікрон.
переглядів: 503
Реклама