подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
17.05.2011, 12:47

Податкова нарахувала в Україні понад тисячу мільйонерів

За підсумками декларацій 2010 року в Україні нараховано більше 1100 мільйонерів. Про це розповів глава Державної податкової служби Віталій Захарченко, повідомляє ТСН .
За оперативними даними, декларації про отримані у 2010 році доходи, подали майже 520 тисяч громадян (у минулому році декларації подали 515 тисяч осіб). Із них 350 тисяч були зобов'язані це зробити, а 170 тисяч громадян подали декларації з метою отримати податковий кредит. За результатами опрацювання 40% декларацій, дохід на суму понад 1 мільйон гривень задекларували 1100 осіб.

Проаналізувавши декларації, податківці вже нарахували до сплати майже 250 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (проти 210 мільйонів гривень у минулому році). Крім того, нараховано понад 110 мільйонів гривень до повернення від надання податкової знижки (проти торішніх 60 мільйонів гривень).

Роз'яснення Податкового кодексу України

"Найбільшу питому вагу у структурі задекларованих доходів - це доходи, отримані від продажу цінних паперів, іноземні доходи, доходи отримані у вигляді спадщини або подарунків, а також від продажу і оренди рухомого та нерухомого майна", - зазначив Захарченко.

У ДПС нагадують, що відповідно до Податкового кодексу податок на доходи фізичних осіб за податковими деклараціями фізична особа сплачує самостійно - до 1 серпня.

Коментарі: