подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
15.07.2011, 11:08

В Україні заборонять дітям до 16 років бути у нічних клубах після 22.00

Народний депутат України, член фракції Комуністичної партії України Євген Царьков виступив співавтором Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (Щодо перебування дитини у закладах ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ та сфери розваг у нічний час)".
Головною суттю цього закону є заборона дітям, які не досягли 16-річного віку, з 22.00 до 06.00 знаходитись у закладах, які ведуть свою діяльність у сфері розваг, а також у сфері громадського харчування. До таких закладів можна віднести "бари", інтернет-кафе, "паби", нічні клуби і т.д. До того ж цей закон зобов'яже власників і посадових осіб вищезазначених закладів проводити заходи щодо усунення та недопущення подібних ситуацій у їхніх закладах. Невиконання даних вимог з боку власників закладів спричинить за собою адміністративну відповідальність.

— Сьогодні значна кількість дітей проводять своє дозвілля в місцях, які жодним чином не підвищують його культурний, інтелектуальний, моральний або фізичний рівень, а навпаки притупляють. Часом батьки навіть не знають, де в даний момент знаходиться їхнє чадо, в якій компанії і чим займається. Нас уже особливо не дивує хлопчисько або дівчисько з сигаретою на вулиці, пляшкою пива у комп'ютерному клубі. Але ж хтось продав це пиво? Хтось допускає присутність неповнолітнього з алкоголем у себе в закладі в нічний час? — заявив Царьков.

На думку депутата, прийняття цього закону є гострою необхідністю. Це буде профілактика та попередження можливих актів хуліганства, поширення шкідливих звичок, зниження вірогідності стати жертвою обману або злочину.

За матеріалами: ВсеНовости
Коментарі:
Бесплатка


Останні новини