подати
оголошення


29.09.2011, 16:46

Вибір "ОГО". Олександр САЧУК — Бізнесмен, депутат, батько депутата й моделі

Посада: депутат Рівненської міськради, засновник ТОВ "ВЕСТ-ТОРГ", ТОВ "ВЕСТ- ФІШ"
Вік: 50 років
Олександр Сачук — не надто публічна фігура. Інколи складається враження, що він навмисно тримається в тіні та спокійно займається реальними справами. Працювати він вміє і вже не раз доводив це в реальності. Спочатку створив успішне підприємство, яке виготовляє продукти під торговою маркою "Берсако". Так-так, ота смакота, яку вам доводилось їсти, його рук справа (точніше, його підприємства). Однак не тільки в бізнесі проявив себе Олександр Сачук, а й справами громадськими та політичними.

Членство у партії "Наша Україна" від моменту її створення привели Сачука в політику й органи місцевого самоврядування. З 2006 по 2010 рік пан Олександр був членом Рівненського міськвиконкому. На останніх виборах Олександр Сачук стає депутатом Рівненської міської ради. Обізнані у місцевій політиці люди називають Сачука близьким до заступника міського голови Сергія Васильчука та народного депутата Віктора Матчука. Однак це не єдині фактори, через які його можна назвати впливовим. Як би парадоксально це не звучало, але у пана Олександра у Рівнераді два голоси. Депутатом міськради і членом фракції "Фронт Змін" є його син Антон Сачук.

Який, до речі, з відходом з партії Арсенія Яценюка Тараса Максименка і Василя Харковця, займає у структурі місцевих "фронтовиків" далеко не останнє місце. А отже і в старшого Сачука з’являється широке поле для маневру. Але й це ще не все. Є свої люди у пана Олександра й у модельному бізнесі. Дочка Дарина Сачук переможниця конкурсу краси "Міс Рівненщина-2010" та учасниця конкурсу "Міс Україна-2010" а тепер успішна топ-модель.

От така-от, як казав герой одного серіалу, "картина маслом": успішний бізнесмен, успішний депутат й успішний батько.

Партнер проекту: Асоціація працівників будівельної галузі м.Рівне та Рівненської області

Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів