подати
оголошення


29.11.2011, 12:12

"Чорнобильських" протестувальників у Києві залили сльозогінним газом

Учасники акції протесту вирушили від будівлі Кабміну до Українського дому на Європейській площі в Києві, де наразі перебуває прем’єр-міністр Микола Азаров.
З такою пропозицією виступили організатори акції, повідомляє "Тиждень".

Разом з мітингувальниками до Українського дому вирушила і частина працівників "Беркуту". Решта мітингувальників ще залишилася біля Кабміну через блокування їх правоохоронцями.

Крім цього, за останніми повідомленнями, у натовп пустили сльозогінний газ. Організатори акції закликають використовувати підручні засоби для захисту від газу.

За попередніми підрахунками, кількість учасників акції протесту становить близько 3-4 тисяч.

Раніше учасники акції протесту на кілька хвилин перекрили рух вулицею Грушевського. Після невеликої сутички правоохоронці відтіснили їх з проїжджої частини.

У вівторок в Українському домі проходить об’єднавчий з’їзд Федерації роботодавців України, в якому бере участь прем’єр-міністр Микола Азаров.

Нагадаємо, працівники "Беркуту" почали розганяти мітинг "чорнобильців", який відбувається біля будівлі уряду. Під час конфлікту постраждав один з лідерів чорнобильців Харкова Володимир Проскурін.
протест
Як відомо, у вівторок біля Кабміну розпочалася акція протесту проти вбивств в Україні мирних учасників мітингу і в пам'ять про загиблого 27 листопада в Донецьку учасника протесту Геннадія Конопльова, організована громадським рухом "Спільна справа".

Читайте також: Сьогодні, 1 листопада, чорнобильці перейшли у наступ на Раду і почали ламати паркан

Чорнобильці продовжують протестувати біля Кабміну
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів