подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
08.02.2012, 12:04

Рівненські учні вчаться у холодних кабінетах?

У Рівному, попри похолодання, навчальні заклади працюють. Працівники СЕС сьогодні, 8 лютого, перевіряють температурний режим у школах.
Відвідувачі порталу OGO.ua у коментарях обурюються, що у деяких школах Рівного — холодно. У Рівненській міській СЕС підтверджують: анонімні скарги на холодні кабінети у школах надходять і до них.

— Батьки не хочуть офіційно звертатися, пояснюють, аби не мати проблем із адміністрацією закладів, — розповідає завідувачка відділу гігієни дітей та підлітків ДЗ "Рівненська міська СЕС" Ірина Ковальчук. — Сьогодні, 8 лютого, ми проведемо перевірки у деяких школах Рівного, результати будуть відомі після обіду.

Чи скасують на Рівненщині знову навчання через мороз?

Загалом же, як пояснили у Рівненській міській СЕС, згідно з санітарно-гігієнічними правилами у навчальних закладах має бути температура +17...+21 градус тепла, в майстернях і спортивній залі — +16...+20 градусів тепла.

Якщо у школі, де навчається ваша дитина, холодно, звертайтеся із офіційною заявою у Рівненську міську СЕС, і в той же день у закладі проведуть перевірку і при потребі навчальний кабінет, де холодно, тимчасово закриють.

Нагадаємо, в Рівненській обласній державній адміністрації за телефоном "гарячої" лінії 695-134 можна поскаржитися на неякісне теплозабезпечення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
В Острозі мерзли хворі психлікарні?
Сьогодні знову похолодає до 29 градусів морозу
Поради рівнянам: перша медична допомога при обмороженнях
Коментарі: