подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
08.02.2012, 16:11

На Рівненщині дороги чистять, борючись із вітром

Як і обіцяли синоптики: після сильних морозів пішов сніг. Навряд чи це порадувало дорожні служби, які знову мають виходити на вулиці, аби зробити зимові дороги придатними для руху колісного транспорту.
Дороги у Рівному та районах області нині бажають кращого. Водії нарікають, їхати нереально, адже легка спроба натиснути на газ завершується дуже плачевно — авто заносить. Не рятує навіть «зимова» гума, а гальма на суцільній ковзанці, в яку перетворились дороги, просто не спрацьовують.

Не легше й пішоходам, адже окрім слизьких тротуарів та вузьких проходів, їх з ніг збиває вітер та замітає завірюха.

І поки синоптики складають прогнози, дорожники та комунальники з усіх сил боряться зі стихією. Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Рівненській області, станом на вівторок, 7 лютого, на території краю 90 відсотків доріг державного значення в хорошому стані. До всіх населених пунктів є доїзд. Ситуацію із розчищенням шляхів ускладнює вітер, який замітає дороги снігом з полів. Тим часом служби працюють цілодобово, у роботі задіяно 122 одиниці техніки.

Дороги Рівненщини: багато снігу і техніка на дорозі

Між тим, морози хоч і дещо спали, та не дають про себе забути. А тому зайва обережність не завадить. Адже на Рівненщині, за інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення РОДА, з початку року загинули від переохолодження 13 людей, постраждали - 30 (з них одна дитина). За сім днів лютого в області від переохолодження загинули семеро, постраждали - 28.

Читайте також:
Дороги Рівненщини: снігоприбиральна техніка знайшлась
Дороги Рівненщини розчистили комунальники і природа
Комунальники чистять вулиці цілодобово, але цього не видно
Коментарі: