Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
13.02.2012, 11:09

У Рівненському театрі ляльок – нова сцена [Анонс]

Рівненський академічний обласний театр ляльок після нетривалої перерви, пов’язаної із реконструкцією сцени, запрошує своїх шанувальників на перегляд улюблених вистав.
- Після заміни стільців у глядацькій залі на більш сучасні та зручні реконструкція сцени – цілком логічний і прогнозований крок, - розповів OGO.ua директор театру ляльок Володимир Данилюк. - Адже ми турбуємося не лише про комфортний перегляд вистав нашими маленькими глядачами, але й про акторів, які проводять на сцені майже увесь свій робочий час.

Оновлення сцени – це не єдиний приємний сюрприз у цьому році. Окрім уже відомих спектаклів, рівненські актори презентуватимуть й нові не менш цікаві свої доробки. Зокрема, виставу "Сусідонька Лисичка” російського режисера-постановника Володимира Долгополова (м.Астрахань), спектакль львівського режисера Олександра Куцика "А де ж п’яте?”, а також виставу для дорослих "Людина із Ламанчі” за мотивами твору М.Сервантеса "Дон Кіхот” (режисер-постановник Дмитро Нуянзін, м.Брест, Білорусь).

У найближчій перспективі театру – проведення у Рівному 4 дитячого фестивалю аматорських лялькових театрів "Березневі сходинки”, гастролі у нашому місті Астраханського театру ляльок. Пізніше – участь у міжнародних фестивалях у Росії (м.Іваново), Хмельницькому, а також гастролі та участь у Міжнародному фестивалі театрів ляльок "Каспійський берег” в Астрахані (Росія).

Та усе це буде трохи згодом... А зараз ще раз із радістю запрошуємо глядачів – і маленьких, і дорослих – на перегляд наших спектаклів.

Звертаємо увагу рівнян на те, що час показу вистав дещо змінився. Відтепер кожної суботи спектаклі для сімейного перегляду розпочинатимуться об 11 годині і розраховані вони на дітей шкільного віку. А у неділю можна буде переглянути дві різні вистави – об 11 та 13 годинах, які, переконані в театрі, сподобаються найменшим глядачам.

Так, цієї суботи, уже 18 лютого, на оновленій сцені театру можна буде побачити дитячу комічну оперу Миколи Лисенка "Коза-Дереза”, а у неділю аж дві зимові казки – "Сонечко та сніговички” та "Кому потрібен Сніговик?”.

Коментарі: